Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Banská Bystrica
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Sr Vložka číslo:  270/S

Obchodné meno: 
NOVOCER, k.s.
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
Sídlo: 
Zvolenská cesta 2740
Lučenec 984 01
  (od: 23.03.2006 do: 05.09.2019)
Dr.Vodu 16
Lučenec 984 01
  (od: 20.12.2001 do: 22.03.2006)
IČO: 
36 052 167
  (od: 20.12.2001)
Deň zápisu: 
20.12.2001
  (od: 20.12.2001)
Deň výmazu: 
06.09.2019
  (od: 06.09.2019)
Dôvod výmazu: 
ex offo výmaz
  (od: 06.09.2019)
Právna forma: 
Komanditná spoločnosť
  (od: 20.12.2001)
Predmet činnosti: 
veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
veľkoobchodná činnosť s keramickými výrobkami
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živností
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
činnosť účtovných, organizačných a ekonomických poradcov
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
faktoring a forfaiting
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
finančný a operatívny leasing
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
poskytovanie záruk nebankového charakteru
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
služby colného deklaranta
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
reklamná činnosť a poradenstvo v oblasti reklamy
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
poradenstvo v bolasti výskumu verejnej mienky
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
inzertná činnosť
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
administratívne práce a kopírrovacie služby
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
vydavateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
upratovacie služby
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
prenájom nehnuteľností
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
malobchodná činnosť s keramickými výrobkami
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
Spoločníci: 
komanditista
NOVOKER, a.s. IČO: 31 561 918
Lučenec
  (od: 20.12.2001 do: 30.12.2002)
komanditista
BLOOMSBURY TECHNOLOGY spol. s r.o.o.
Zvolenská cesta 2740
Lučenec 984 01
  (od: 23.03.2006 do: 05.09.2019)
komanditista
New Corporation, s.r.o.
Zvolenská cesta 2740
Lučenec 984 01
  (od: 23.03.2006 do: 05.09.2019)
komplementár
NOVOKER HOLDING, a.s. IČO: 36 051 829
Zvolenská cesta 2740
Lučenec 984 01
  (od: 23.03.2006 do: 05.09.2019)
komanditista
1. dôchodková a.s.
Mánesovo nám. 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
ACTIVE FINANCE o.c.p., a.s.
Národná trieda 71
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
BESTEX Investment, o.c.p.a.s.
Pribinova 25
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
BLOOMSBURY SERVICES spol. s r.o.
Štúrova 28
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
CEVAP
Bratrícka 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
EPIC - Securities, o.c.p., a.s.
Hlavné nám. 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
FH NOKO, spol. s r.o.
Festivalové námestie 2
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MIBICON, spol. s r.o. IČO: 36 001 520
SNP 1464/96
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PENDLER a.s. IČO: 31 338 666
Nobelova 34
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PSZP, a.s. IČO: 31 615 937
Tehelná 189
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
SLOVFOND, a.s. IČO: 17 441 111
Drieňová 34
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
THEMOS I, a.s. IČO: 45 245 703
Vinohradská 10
Praha 2
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
BLOOMSBURY PACIFIC LLC.
400 7th St. NW Suite 101
Washington, D.C. 20004
Spojené štáty americké
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
komanditista
New Corporation, s.r.o.
Dr. Vodu 16
Lučenec 984 01
  (od: 30.07.2005 do: 22.03.2006)
komanditista
BLOOMSBURY TECHNOLOGY spol. s r.o.o.
Dr. Vodu 16
Lučenec 984 01
  (od: 20.05.2005 do: 22.03.2006)
komplementár
NOVOKER HOLDING, a.s. IČO: 36 051 829
Dr. Vodu 16
Lučenec
  (od: 20.12.2001 do: 22.03.2006)
komanditista
BLOOMSBURY TECHNOLOGY spol. s r.o.o.
Dr. Vodu 16
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2005)
komanditista
Ing. Zora Abaffyová
Partizánska 75
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Milada Abíková
Mierová 131
Milochov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Abrahámová
Letomostie 15
Nové Zámky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Beata Abrhanová
450
Hul
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viktor Adam
Sušany 97
Hrnčiarske Zalužany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Adam
A. Wágnera 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Adamčák
Marček 36
Dlhé Pole
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vanda Adamove
Hurbanová 2289
Čadca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Aláč
Kotmanová 3
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniel Albert
Boľkovce 84
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Štefan Albert
Lúčna 3
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ján Ambruš
Tatranská 302/18-7
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Andraško
Jurkovičova 23
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Androvič
Tulská 2490/35
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Antal
Lesná 3
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Antalová
Lesná 3
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jolana Antolíková
Bretejovce 79
Lemešany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oľga Apoleníková
Štúrova 43-21/4
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Atila Árvai
Pleš 24
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Arvay
481
Skalité
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Božena Babaríková
Roľnícka 1/431
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 26.09.2006)
komanditista
Ing. Milan Bábel
Alexandra Markuša 2
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jozef Babeľa
Družstevná 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Babiar
Narcisova 7
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Babišová
Gagarinova 51
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Regina Babská
Dedovec 1027
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Bačová
Ondavská 15
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eleonóra Bačová
Štúrova 7
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Badíková
Sadmelijská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Badová
149
Vrbovka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Danka Baďurová
M.Rázusa 1641/82
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Bahleda
Rúbanisko 2/14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zoltán Bachorec
Konkolyiho 20
Hurbanovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Bajaníková
105
Dolná Tižina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Gregor Bajtay
Belinského 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Bajtayová
Furdekova 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Miroslava Bajusová
57
Senné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Bajza
Rozkvet 2017
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Bajzová
94
Predmier
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Bakša
1604
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MVDr. Iveta Bakšová
Námestie Tuhárske 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Melánia Balagová
Studenohorská 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Balászová
Malinová 17
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Baláš
Angyalova 414/21
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Estera Balázsová
Biskupická 39
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Baláž
Námestie 1.mája 3
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Balážik
L.Svobody 9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Balážik
Osloboditeľov 2828/3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Balco
Rybárska 1634/3
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Berta Baline
Ružiná 29
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Baline
Ružiná 29
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ondrej Baline
Ružiná 151
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Bálint
Obrancov mieru 362
Klenovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alexander Balog
Družstevná 907/16
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Baňák
9
Liesek
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Baňaková
9
Liesek
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Baníková
Červenej armády 12
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zora Barančoková
Golianova 10
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Magdaléna Barančoková
Tomášovská 880/26
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Baranová
Erenburgová 2060/19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Barnák
Podhradie 48
Svätý Jur
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Alena Bartková
Gagarinova 36
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MVDr. Jaroslav Barto
Dostojevského 24
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ružena Barusová
Rudohorská 20
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oto Básti
Ružová 8
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Bašnárová
Karadžičova 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Július Bášti
76
Gemerský Jablonec
  (od: 31.12.2002 do: 15.01.2019)
komanditista
Mgr. Roman Bauman
Topoľčianska 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Bebejová
23
Zuberec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Bednár
Námestie Požiarníkov 23
Kežmarok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vincent Bednár
Kuzmányho 923/25-7
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Bednárová
Rovniakova 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislava Běhalová
Tatranská 299/25
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdenka Běhalová
Tatranská 299/25
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Beharka
Tulská 2
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Mária Beľanová
Štúrova 27
Sobrance
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Belčík
Wolkerová 52
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Belička
Sládkovičova 8
Sliač
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Beličková
Sládkovičova 8
Sliač
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eleonóra Belková
Moyzesova 727
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Beľo
1.mája 529/7
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Bendžík
Pionierska 985/28
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľuboslava Bendžíková
Pionierska 985/28
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Benedik
Novomeského 10
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Stanislava Benická
Bagarova 24
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Benka
Mičkova 26
Bardejov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Benko
152
Hrušov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Július Benko
Hrebendova 40
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Benkovič
Krásna 1096
Galanta
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Ján Beňo
Mlinarovičova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Beňuš
Sekuriskova 85/2
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Beňuš
21
Lom nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Beracko
Prúdy 5
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Beracko
Hviezdoslavova 47
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Beracková
Námestie Požiarnikov 13
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Beran
Nám. Republiky 1992/23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Beránek
Štvrť M. R. Štefánika 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Béreš
Sklepárska 124/1
Košice - mestská časť Poľov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rudolf Bertha
Agátová 3/2
Kanianka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Berthová
Agátová 3/2
Kanianka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Bertovič
A. Gwerkovej 23
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Danka Betíková
Bebravská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Libor Bezák
Bakošoa 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anton Bezúr
Nálepkova 71
Bernolákovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Bielčík
Rovienka 1284/5
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jolana Bieliková
Kollárová 626/18
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pharm. Mária Bihuňová
Nová 7
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Andrej Bilek
Hviezdoslavovo nám. 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alena Binková
Štúrova 129/21
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Bittner
Vlastenecké námestie 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Bittnerová
Vlastenecké námestie 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zlata Bizeová
Bratrícka 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Bizub
Karpatské námestie 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Bleho
L.Dérera 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jaroslav Bobák
Tulipánová 1
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Dušan Bodiš
Znievska 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dana Bodišová
Znievska 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Bodnár
322
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Bodnárová
Čínska 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Bodor
Gagarinova 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavel Bohdal
Bartoňova 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Katarína Bohdalová
Bartoňova 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Bojtár
Pavlovova 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Tibor Bokor
Ratnovce 345
Sokolovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Bokorová
Študentská 42
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubica Bokorová
3
Rovňany
  (od: 31.12.2002 do: 31.07.2012)
komanditista
Anna Bombalová
Lesná 18
Poproč
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudovít Bóna
Rúbanisko III/23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 10.04.2012)
komanditista
Dagmar Bordášová
Čajkovského 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriel Borgoň
Holubyho 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Borgoňová
Holubyho 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zdenek Borcha
Hečkova 28
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Bori
Kovácsová 380/81
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Miloslav Borik
Gaštanová 3078/2
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Boroš
Štefánikova 510/50
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Borošová
Iňačovce 45
Čečehov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Renáta Borská
Žilinská 9
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Bošanská
Baštova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Bošanský
Vlčkova 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emil Boško
Nová 132
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mikuláš Boško
SNP 1477/127-10
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Bošková
Nová 132
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Branislav Botto
Lichardova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Bozó
Rúbanisko II/62
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Brada
Riečna 29
Lučenec Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Brádňan
Vansovej 10 Rim.Píla
Tisovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Brachna
Svätoplukova 29
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Igor Braxatoris
Herlianska 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oľga Brehuvová
Vyšná Voľa 60
Lukavica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Brescher
I.Krasku 249/3-24
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Brhlík
Opatová Bratrícka 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Brhlíková
Ladomerská Vieska 209
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Brindzík
Fedinova 1134/2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Brlej
Brezová 18
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Brťka
Ružiná 210
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Brťková
Ružiná 135
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Boris Brusnický
Rúbanisko 2/60
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Bartolomej Brusznyai
156
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Brziak
Azalkova 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Jana Bubniaková
Nábr. 4.Apríla 1837/25
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
RNDr. Ján Buček
Hviezdoslavova 3
Rajec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Budáč
119
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Amália Budáčová
Jilemnického 33
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Budáčová
Mučín 249
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Andrej Budai
Mikovíniho 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Jozef Budai
Bernolákova 15
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Bujnová
Pávia 29/37
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Bukovinský
Česká 22
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Slavko Bukovinský
Rožňavská 3
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Drahomíra Búliková
Kuzmányho 24
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Búliková
Dobroč 27
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Burian
Račianska 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Buštorová
1571
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Bvoc
SNP 204
Budča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Bystriansky
Sobôtka 49
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Vojtech Ceglédy
A.Bernoláka 2705/7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Cerovský
Murinka 1407
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Martin Cerovský
Krné 103
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Cerovský
Šuňavcova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Elena Cesnaková
Ľudovíta Štúra 2210/17
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zoltán Cibuľa
Nová 119
Rimavské Janovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimíra Cieniková
Pionierska 439/43
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Cífer
Železničná 1
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Vieroslava Cimermanová
Líščie nivy 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Cirák
Nová 562/46
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Beata Citorová
Rúbanisko I/10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Cmaro
9.Mája 631/47
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Ladislav Csatlós
Kuzmányho 15
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Laura Csémyová
Tupolevova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Dagmar Cvečková
J.Halašu 2703/6
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lýdia Cvetkova
Studenohorská 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Czetnerová
Športová 12/13
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Czinege
SNP 1003
Galanta
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Czókoly
56
Číž
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Čabová
Točnica 42
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Čačko
Narcisová 42
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomíra Čačková
Narcisová 42
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Čakloš
Ku Kyselke 352
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Čambor
Kalinčiakova 17
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Čáni
Sad pionierov 2 57
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Stanislav Čaniga
Malé Bedzany 10
Topoľčany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Čanigová
Malé Bedzany 10
Topoľčany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Čaniová
Korytárky 299
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eugen Čápka
Záhradná 23
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Čásár
Perecká 37
Levice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Čavoj
Vidiná Pivovarská 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslava Čečková
D.Poľského 1054/9
Kysucké Nové Mesto
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Martin Čech
Strojárska 361/6
Hliník nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oľga Čechová
Dolná Štvrť 363/31
Myjava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alojz Čechovič
Blagoevova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Čelko
Rúbanisko 3 35
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Daša Čelková
Rúbanisko 3 35
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karol Čeman
80
Tuhár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Čemanová
Šmeralova 2 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Čemanová
80
Tuhár
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Ján Čemerička
Bajzova 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Čenščák
Gánovce 256
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Erich Černaj
Kúpeľná 314
Vlachovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Černaj
Jula Horvátha 904/38
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Černák
SNP 65
Klenovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viliam Černák
Haličská cesta 2205
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Černák
Lumumbova 23
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Černák, ml.
SNP 65
Klenovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomíra Čerňanská
SNP 1455/70-5
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Čerpák
Budiná 72
Tuhár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anton Červeňák
Varšavská 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 27.12.2010)
komanditista
MUDr. Stanislav Česnek
Žilinská 12
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Česneková
Centrum II 98/66-59
Dubnica nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Číčel
174
Hrnčiarska Ves
  (od: 31.12.2002 do: 19.03.2014)
komanditista
Anna Čierna
194
Prašník
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Cecília Čierniková
145
Oravská Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Čiešková
Arm. Gen. Svobodu 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Činčura
MDŽ 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Čonka
9.mája 437/17
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Čontoš
K.Banšella 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Čopová
Haličská cesta
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mikuláš Čordáš
Kuzmányho 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Františka Črepová
736
Liptovská Lúžna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Čudovský
Cinobaňa Hrnčiarky 23
Katarínska Huta
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Čukanová
Dolný Lieskov 220
Lieskov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Darina Čunderlíková
Majerský Rad 652/58
Krupina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ivan Čupka
Zvolenská 81/161
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Kvetoslava Čurná
Tupolevova 6A
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oľga Dakkaková
Chrobákova 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Jaroslav Danč
Škultétyho 1945/14
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zlata Dančová
Košická 1182/54
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Danková
J. Horvátha 905/40
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Roman Danóci
Nám. Republiky 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriela Dargajová
Slanská 904
Vranov nad Topľou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Ďatelinka
Generála Svobodu 766/13
Partizánske
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Deák
Staré Záhrady 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Denisa Deáková
Staré Záhrady 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Deáková
Holíčska 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Deáková
Staré Záhrady 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Debnár
Trebeľovce 231
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Aurélia Debnárová
Pivovarská 36
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viera Demčíková
29.augusta 1524/28
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Demovič
Ulbrichtová 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Denke
294
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Denková
Nám.Republiky 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľudmila Detvaiová
Kuklovská 35
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Detvan
MPČL 30
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Dianiška
Tulská 31
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Dianiška
Oremburská 4
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Dianiška
Hviezdoslavova 3
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Dianišková
Tulská 31
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Dibala
Dobroč 225
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Dibalová
Dobroč 225
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Emil Diky
Kračúnovce 7
Giraltovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Dionýz Dobos
Rudná 353
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Doboš
Lipová 6
Vinica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stella Dobrocká
Píla 149
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Pavol Dobrocký
Mierová 653/66
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Dušan Dobrota
Novákova 553/5
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Dobrotka
77
Slatinské Lazy
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Miroslava Dobrotová
Novákova 553/5
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Dobrovoda
Legionárska 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
JUDr. Ľubomír Dobrovoda
Svetlá 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Viera Dobrovodská
Exnárova 45
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MUDr. Andrej Dokoupil
Štvrť M.R.Štefánika 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Dolhý
Poludníková 3246/3
Bratislava - Ružinov
  (od: 30.07.2005 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Dolinajová
Na Hlinách 26
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Dolnák
Lehôtka 20
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Pavol Dolný
Masarykova 70
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jozef Domanický
Haškova 959
Rajec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Domanický.
Hrušovany 260
Koniarovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniela Donovalová
Štúrova 720
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Doša
Lomonosovova 38
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Drojáková
Hliny 1182/5
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Droppová
Bradáčova 1
Bratislava 5 Petržalka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Drotárová
127
Vyšný Orlík
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Drozda
Vl.Clementisa 34
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Drugda
Vidiná Pivovarská 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Tomáš Drugda
Partizánska 19
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Drugdová
Murínka 1764
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Renáta Drugdová
128
Detvianska Huta
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Dubinský
Cesta pod Hradovou 8
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Dúcka
281
Zlatníky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Dučai
Ku Mlynu 27
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Dudášová
Slobody 309/56
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Dudášová
Kežmarská 18
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Dudášová,
Hlavná 66
Veľký Ďur
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Dulová
Ústecko-Orlická 2346/13
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Ďurajka
Požiarná 1644
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Ďurčovová
11
Príbovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Ďurechová
Opatovská 41
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 24.06.2011)
komanditista
Magdaléna Ďurianová
Martina Rázusa 80
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Samuel Ďuriška
18
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Oľga Ďurišková
Novohradská 42
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ondrej Ďurjan
Terchovská 2
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Durkáč
Bajkalská 1
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslava Duruttyová
Stará Baštová 5
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Dáša Dvořáková
Sch.Trnavského 18
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Dzurčaninová
Mikoviniho 30
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Marian Dzurík
Štúrová 2
Spišské Podhradie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Dzúriková
Magurská 27
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jarolím Dzurjaník
Šebešťanová 163
Považské Podhradie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Džoganík
Radvanovce 44
Hanušovce nad Topľou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anastázia Fábryová
Gerlachovská 7
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Fajčík
Stará Huta 83
Slatinské Lazy
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Janka Fajnová
S.Bibzu 14
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Judita Faltusová
Karloveská 53
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Radovan Farbák
Sládkovičova 34
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Farbák
P.Jilemnického 1563/82
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alfréd Farkas
Tulipánová 986/28
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Baltazár Farkaš
Segnerova 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Farkašovský
Košická 12
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Faško
Fedinova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Fazekašová
248
Hrnčiarska Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Fecková
Pod Papierňou 55
Bardejov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Fehér
438
Radzovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zuzana Fejesová
Tulipánová 60
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Feješ
Lesná 453
Betliar
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Richard Fekete
Mikulášska 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Fekete
Nám. Republiky 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Felšö
Rúbanisko II/62
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Ferdinandyová
Povstalecká 14
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Ferenc
Jiráskova 39
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavel Ferienčík
Družby 16
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Iveta Ferjancová
Novozámocká 2527/4
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dr. Ján Ferjenčík
Palárikova 7
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Adrian Fertál
Mašková 4
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Renáta Fidriková
Horné Rakovce 1376/5
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Filipovská
Novozámocká 2527/8
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2014)
komanditista
JUDr. Alexander Filo
Námestie republiky 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing.l Peter Fízeľ
Tatranská 35
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Jozef Fľak
Rozkvet 2055/117-15
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viktoria Fľaková
Nová 131
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Adela Fľaková
Lomnická 9
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Eva Flassiková
Ostredková 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Fodorová
A.Hlinku 1
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MUDr. Igor Folta
Sládkovičova 11
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Foľtová
Pajorova 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Forgáč
216
Trnavá Hora
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Forkovič
Šoltésovej 3473/7
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Silvia Formanková
Slnečná 16
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alexander Fotul
Škultétyho 2
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Francisci
Tótha 12
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Frančoková
Mládzovo 47
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Milan Franek
Tuhárske námestie 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Franeková
Nábrežná 10
Lučenec - Malá Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Jarmila Franeková
J.Kráľa 1116/59
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jana Frankovská
Vajnorská 42
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miloslav Frankovský
Konvalinková 33
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Freud
Mierová 653/66
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Frič
810
Sliače
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Vlasta Furdíková
Švermova 32
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Fürješ
L.Svobodu 18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Fuseková
212
Lukáčovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Andrea Gablyaszová
Sládkovičova 1288/2
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Gábor
Vidiná Hviezdoslavova 16
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Gábor
Vidiná 1.mája 23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Gábor
Krásnohorská 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Gáborík
Hradská 83
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Jozef Gáborík
9
Senné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vlasta Gabrišová
Rozkvet 2015 37
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Ján Gabriž
Nové záhrady VI/10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Gáfrik
Rúbanisko I/14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Gáfrik
J. Alexyho 3145/35
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Gáfriková
J. Alexyho 3145/35
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Gaher
127
Skačany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Monika Gajanová
Kukučínova 524
Spišské Bystré
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Vladimír Gajdičiar
U Hluška, SNP 739/12
Čadca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Gajdoš
Hviezdoslav 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Gajdošová
Suvorovova 1 A
Lučenec Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Michal Galád
Budinská 151
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miloš Galád
Zelená 39
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ondrej Galád
Štvrť M.R.Štefánika 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Jaroslav Galajda
Cabanova 34
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Gáliková
Vimperská 6
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Gallik
Tatranska 283
Spišská Stará Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Stanislav Gallik
Astronautická 25
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Iveta Galovičová
J.Kollára 516/5
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Katarína Gáplovská
Budatínská 69
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Ján Garaj
Družstevná 10
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Garaj
159
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2005)
komanditista
Janka Gardianová
Praznov 106
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Drahomír Gardošík
Štúrova 3
Svit
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Gargalovič
Slatinská 34
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Tibor Gášpár
1.mája 733/17
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Gaži
Holíčska 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jana Gažiová
A. Kmeťa 25/6
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Agnesa Gažiová
Nadabula 221
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ondrej Gažo
Novosady 10
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivona Gažová
L.Svobodu 1228/46
Skalica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Germánus
Hrebendu 905/12
Revúca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Gibala
Družby 5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Giller
Hrobákova 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladislava Gmitterová
Tr.Andreja Hlinku 604/9
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 14.05.2007)
komanditista
Emil Golian
Rúbanisko II 426/61
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Golian
SNP 496/19
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Golian
9.mája 5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MVDr. Iveta Goliašová
82
Bardejovské Kúpele
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Goljer
Obrancov mieru 402
Rajec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Elena Gombalová
316
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Gömöryová
Bauerova 12
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Gonda
Vinica 1122
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Gonda
Lermontova 7
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Gondáš
Malinovského 11
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Gondová
Vinica 1122
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milada Gondová
Hradište 15
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Gondová
75
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Vladimír Gorbunov
Langsfeldova 717/2
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viera Gorbunovová
Horná Ves 43/B
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Goréj
Magurská 6
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Mária Gorná
SNP 15
Nové Mesto nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dr. Zuzana Grančaiová
Riazanská 48
Bratislava 3
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Gréčová
Bratrícka 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Gregor
Fabianka 2025
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Leopold Gregor
Hámor 4
Málinec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Róbert Gregora
Okružná 33
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Gregorová
Kalinčiakova 29
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Irma Gregušová
Komáromi Kacza 21
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Danka Gréková
V.Clementisa 54
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eduard Grešák
748
Nesluša
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Greško
Wolkrova 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Grexa
Vidiná 1.Mája 30
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Daniela Grolmusová
Ševčenkova 25
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elemír Grossert
Zvolenská 6
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jana Gubovičová
Mikušovce 18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viola Gučová
Struková 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alica Guliková
Mierová 20
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Gabriel Gulyáš
Jankolova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ľubomír Guzma
181
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Guzma
Fučíkova 11
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Gyetvaiová
Farská Lúka 1654/38
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Tibor Haás
ČSA 11
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Haásová
Rúbanisko 2/66
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Cyril Haborák
160
Šarišské Dravce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Božena Hadad
Pionierska 120/40
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Hajabács
Hviezdoslavova 8/10
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Hajčíková
Rozkvet 2043/81-14
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Cyril Hajduk
Námestie Republiky 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viera Hajduková
Námestie Republiky 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Hajko
Puškinova 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Hájková
Brestovec 168
Myjava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Hájková
SNP 1465/100-4
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Hajtmanová
Rúbanisko I 2180/4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tomáš Halaj
Rúbanisko II 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Halaj
Kalajova 1639/1B
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Halász
Ševčenkova 10
Bratislava - mestská časť Petržalka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Hálka
Odtrnovie 725
Rosina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Hallonová
Osikova 9
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Ladislav Hána
Kvačalova 51
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Valentin Hanáček
12
Figa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Hančinská
Pádivého 690/13
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Renáta Handžáková
Európska trieda 11
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Hanes
Erenburgova 27
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Hanes
Krivec I. 92
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Hanes
Alexandra Wágnera 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ľubica Hanesová
A. Wágnera 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Milan Hanko
Stará Halič 144
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Hano
Leninova 24
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Beáta Hánová
Húščavova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Mária Hánová
Kvačalova 51
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marcela Hanula
Buzitka 147
Šávoľ
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Hanuska
K.Mikszátha 14
Šahy
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Harandzová
Železničná 694/41
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Šimon Hargaš
SNP 25/98
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Harňák
1567
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Lubomíra Harvánková
Fučíkova 722/3
Beluša
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anton Haško
Švermova 131
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Dušan Haško
Železničná 27
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Haško
Vajanského 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Hašková
Stará Halič 185
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Florián Hatala
Sládkovičova 5
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Hatalová
Drotárska 35
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Stanislav Hatiar
J.Kráľa 1
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Igor Haviar
A. Hlinku 2330/2
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Havierniková
Tr. Hradca Králové 4
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Branislav Hazucha
110
Šubeľa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Hazucha
Tomášovská 20
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Xénia Hegedüšová
Pri Zvonici 31
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Annamária Henczová
Kráľ 218
Štrkovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Herceg
385
Radava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Marta Herucová
Obchodná 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.08.2014)
komanditista
Mária Hevešiová
Staré Záhrady 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Hládek
Janigova 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Beata Hladká
Bernolákova 43
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Hlásnik
Rovná 20
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Hlinková
Sibírska 50
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdenko Hlobil
Písecká 9
Veľký Krtíš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Igor Hlobil
Slobody 25
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Hlodák
Ludvíka Svobodu 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Daniela Hmírová
Zelená 25
Budatín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Lubomír Hobza
Šmidkeho 1445/2
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Hodoníková
406
Štiavnik
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Hoferik
Študentská 6
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Hoferiková
Lánska 926/3-32
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslava Holková
SNP 1467/105-9
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Igor Holländer
Tománkova 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Hollý
Novodvorská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Peter Holub
Pekná cesta 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Adrián Homolya
L.Svobodu 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ctibor Honaizer
Železničná 11
Čachtice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Otília Horrocksová
Markušova 11
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Stanislav Horský
Bystrická 839/22
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Horváth
Sadovnícka 291/15A
Košice - mestská časť Poľov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Peter Horváth
Čmelíkova 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Horváth.
296
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Horváthová
Kempelenova 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Erika Horváthová
Čmelíková 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Hoško
Bernolákova 4
Nemšová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Hrabčák
Jurkovičova 16
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zdenek Hrabě
Švantnerova 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2005)
komanditista
RNDr. Anna Hrabovská
Porubského 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Hradňanská
SNP 1473/121-5
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Božena Hradňanská
Stred 2202/40-15
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
František Hradňanský
SNP 13/2
Handlová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Hradňanský
Zakvášov 1522/35
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Hradňanský
SNP 1473/121-5
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Vladimír Hraško
Námestie republiky 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Hrašková
Námestie republiky 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Hrčková
Pribinova 108
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Hrehor
Miškovecká 6
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Hricová
Kutnohorská 666/2
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Hriň
Novomeského 17/147
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Hrmo
229
Prestavlky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Roman Hrmo
Kozácka 34
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Hrnčiar
L.Svobodu 7/127
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Hrnčiar
Stanekova 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Hrnčiarik
Železničiarska 690/46
Nitra-Čermáň
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mgr. Andrea Hrneková
Gabčíkova 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Otília Hromádková
E.M.Šoltésovej 33
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Hroncová
Haanova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Hronec
50
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Hronec
Haanova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Hruška
Oremburská 6
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Tatiana Hrušková
Líščie Nivy 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Hubinský
Jasovská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Hudák
Zlatá Baňa 129
Kokošovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vojtech Hudec
Somolického 11
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Amália Hudecová
Bardošova 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Patrik Hujo
Martinčekova 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Hukel
A.Bernoláka 10
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Hukelová
A.Bernoláka 10
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jarmila Hulajová
Sady Cyrila a Metoda 13
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Alexander Hundža
Rúbanisko 3/27
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Ľubica Husárová
Februárová 11
Žarnovica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Huszáková
Hodkovce 12
Šemša
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viera Huszáková
Národná trieda 58
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Albín Hutcovský
Kameničany 126
Slávnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Huttová
Trnavská 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Chabada
Nám.Republiky 9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Chabadová
Nám.Republiky 9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Terézia Chlebovcová
Severná 38
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Chmelanová
Gaštanová 28
Hlohovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Zuzana Chmelárová
Andrusovova 911/5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniel Chmeľo
297
Kozárovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Augustín Chomistek
SNP 1200/15
Dolný Kubín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Chomo
Jamnického 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Chorvát
Kračiny 137/20
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Chorvát
Železničiarov 221
Trstená
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Chovaňák
717
Nesluša
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Chovanec
Severná 16
Levice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Chovanec
Lesnícka 4
Slovenská Ľupča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ingrid Chudá
Zombová 7
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Chudovský
Jamnického 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Chudziaková
Veľké Dvorany 72
Bojná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Chyžný
363
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Bibiana Ihnátová
Klimkovičova 1237/14
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Arpád Illéš
Povstania 3/16
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Pavel Imre
305
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Ipser
Stred 57/50-17
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Istenčín
Budatínska Lehota 122
Kysucké Nové Mesto
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Jacko
Kochanovská 207
Sečovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Jacková
Kochanovská 207
Sečovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Mária Jacková
M.R.Štefánika 1515
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Jagerčík
Sklárska 13
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Vojtech Jágerský
Vajanského 1370
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Jakab
Tehelná 3016/21
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Jakubcová
Partizánska 64
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Jakubčáková
Zupkova 31
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľudovít Jakubec
Partizánska 64
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Jakubove
B.S.Timravy 79/82
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Jalakša
15
Santovka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Mária Jaloviarová
1.Mája 908
Hnúšťa
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Doc. Ján Jamrich
Záhradkárska 8
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rastislav Janáč
Ľudovíta Okánika 14
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Jančkárová
Trebeľovce 11
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Dušan Jančula
Žitavská 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ružena Jančulová
Žitavská 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Janešík
Klokočov - Rybáre 35
Klokočov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jaroslav Janík
Rozkvet 2053/109-17
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Janík
Hviezdna 2/1
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Jankech
Očkov 97
Podolie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Jankejech
M. R. Štefánika 1832/34
Beluša
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Jánoš
Hurbanova 80
Hlboké
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Miroslav Janoška
Čajakova 17
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Janoška
SNP 188
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Janovič
Brečtanova 26
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Amália Janovská
Silvánska 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Janovský
Rúbanisko 2/20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Janura
446
Turie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Jargaš
Starhradská 16
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Jarolín
Obrancov mieru 323/7
Dolné Vestenice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Jarolín
Horská 1308/49
Partizánske
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Jarosiová
Sládkovičova 5
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Jasenka
J.Martinčeka 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Alexander Jašík
Budovateľská 8
Stupava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Oľga Játiová
Okružná 1423/18
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MUDr. Jagienka Jautová
Cesta Pod Hradovou 790/36
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Javorek
Ďumbierska 18
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Javorská
ČSA 6/12
Sliač
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Jedinák
Piešťanská 7
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Jenčo
Kladzany 102
Nižný Hrabovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Marián Jenčo
Martinengova 26
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Jenčová
Kladzany 102
Nižný Hrabovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karol Jendek
Sklenárova 32
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Karol Jesenák
Mateja Belu 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Jesenáková
Rontgenova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Eva Jesenská
Flórianska 4
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 16.04.2013)
komanditista
Anna Jiroušová
Nešporova 1
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Juhaniak
Komsomolská 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniela Juhásová
Červenej armády 294/11-6
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Danka Juhászová
Kožušnícka 17
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Jucha
Mateja Bela 2898/9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Juchová
Mateja Bela 2898/9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karol Juran
Cpinova 21
Modra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľuboslava Jurčová
Hornádska 331/1
Spišské Bystré
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zuzana Jurikovičová
Štefánikova 65
Modra
  (od: 31.12.2002 do: 20.07.2017)
komanditista
Jozef Jusko
Vyšná Voľa 12
Lukavica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Kačáni
13.Januára 421/11
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Kačániová
Mládzovo 17
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Kačániová
Námestie Republiky 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Káčerík
Maloveská 56
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rastislav Kačmarík
V.Clementisa 54
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Richard Kačmarík
V.Clementisa 54
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Kakalíková
Šancová 33
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Kalafús
Martina Rázusa 99
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jarmila Kalafúsová
Leninova 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Róbert Kalán
Mierová 433/4
Rozhanovce
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jana Kalašová
104
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Kamenská
Partizánska 128/34
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Kamenský
Novohradská 24
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kanda
Družstevná 18/335
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Kantner
Jilimnického 3
Levice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Attila Kántor
Petra Hostinského 1793/36
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Kantorák
Sídlisko Rimava 3/39
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kapec
Študentská 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Priska Kapitánová
Majerská 6
Čečejovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Kaplán
Vidiná 9.Mája 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rozália Kaplánová
Vidiná Zvolenská 143
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdenka Kaplánová
M.Rázusa 24
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Karácsony
Lesnícka 151
Bratislava - mestská časť Rusovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Karmanová
Podjavorinskej 24
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Valéria Kaszová
Biskupice 106/5
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kašša
Fučíkova 202 13
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Kaššová
Dobroč 188
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Katreniaková
Novomeského 29
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Augustín Katrinec
Štúrova 52
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Kelčík
Liptovský Peter 4
Liptovský Hrádok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Kelemen
M.R.Štefánika 2414/3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Kelnár
Malohontská 5/15
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kepičová
Vihorlatská 1425
Snina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Kerekeš
Rovníková 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zlatica Kinčeková
Karloveská 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ondrej Király
Rúbanisko 3 6
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dagmar Kirnerová
Seleziánska 1
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Peter Kirschner
101
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MUDr. Irma Kirschnerová
101
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Brigita Kiš Bandiová
Edelényska 31
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anežka Kiššová
156
Veľké Dravce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lýdia Kiššová
Potočná 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Monika Kiššová
Rúbanisko III/41
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Oľga Klaková
Pod červenou studňou 3
Banská Štiavnica
  (od: 31.12.2002 do: 09.05.2011)
komanditista
Mária Kleinová
121
Šimonovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Kleskeňová
Astrová 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kleskeňová
Astrová 16
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Klima
Štefánikova 21
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Klimčák
254
Podbiel
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Klimová
L.Svobodu 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Katarína Klochanová
Novohradská 2362/22
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Róbert Kluka
J. A. Komenského 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Kmeť
734
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Matej Kmeť
Družby 11
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Knapcová
Poluvsie 46
Rajecké Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ivan Knapo
Františka Zupku 7
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ingrid Knapová
Maloveská 383/33
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ervín Kobera
Pražská 9/2529
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Koberová
Pražská 9/2529
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Monika Kobzová
Pri Panoráme 22
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Kocmál
A.Mamateja 5147/8
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kocúr
Považská 26
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Kocúr
Vidiná Exnárová 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Kocúr.
Vidiná Exnárová 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kocúrová
Vidiná, Exnárová 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Kocúrová
Slovanská 330/15
Kováčová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Kocúrová
Hviezdoslavova 547/3
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.06.2014)
komanditista
Peter Koči
Mieru 2389/31
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Vladimír Kočišek
Vilová 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alena Kohútiková
Štiavnička 572/69
Podbrezová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Kojtálová
Lermontova 2
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kokavcová
Lupoč 72
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kokavcová
M.Bela 235/31
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Kokavec
Lupoč 72
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Kokavec
Lúčna 6
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miloš Kolárik
Vlčkova 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Koláriková
Vlčkova 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gašpar Kolembus
Pittsburgská 1
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Kolesár
Vihorlatská 622
Strážske
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Kolík
Horská 1308/45
Partizánske
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Kolimár
Sklárska O/38
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Ľubica Koľková
Borodáčova 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Kollár
Jaroslava Haška 30
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ondrej Kolozsváry
Rúbanisko II/26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslava Kolozsváryová
Rúbanisko II/26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudovít Kolpák
Hlavná 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Igor Kominarec
Kalinčiakova 10
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Slávka Kompasová
964
Sládečkovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Konečný
Ladzianského 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. František Konopka
Puškinova 30
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Konopka
Vajanského 71/A
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Darina Konopková
Vajanského 71/A
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Piroška Konopková
Puškinová 30
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karol Konrád
SNP 331
Prakovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Angela Kopasová
Fučíkova 79
Giraltovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Kopča
Tajovského 28
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Ivana Korbačková
Slávičie údolie 28
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Matej Korček
Okoličné 450
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Danica Korčeková
Okoličné 450
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Koreň
Poľná 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Elena Koreňová
Poľná 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Milan Korim
1.mája 27
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Koska
Mikszátha 249/42
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kostelanská
Hliny 1419/16
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Kostelanský
Podmanín 48
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Július Koša
186
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Košíková
Hany Meličkovej 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Koška
Mierova 514/14
Lovinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Košková
Mierova 514/14
Lovinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdenka Košková
Lesná 798
Šoporňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Koštialik
130
Hrnčiarske Zalužany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gizela Koštialiková
168
Hrnčiarska Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ľubomíra Koutná
Odbojárov 1956/7-8
Dolný Kubín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Kovács
Večelkov 132
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Kovács
Bernolákova 1700/8A
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Kovácsová
Idanská 2
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Milan Kováč
Prachatická 2255/37
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Kováč
Rúbanisko 2/23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Kováč
Bernolákova 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alojz Kováč
Stodolu 5
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Kováč
Hlavná 34
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Ľubomír Kováč
Juhoslovanská 7
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Kováčik
52
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Kováčik
Jasovská 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Kováčik
Prof. Čárskeho 235
Gbely
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Kováčiková
52
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lýdia Kováčová
272
Gbeľany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Monika Kováčová
Novomeského 3393/9
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Karmen Kováčová
Trhovište 18
Kežmarok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jarmila Kovalančíková
Buzitka 194
Šávoľ
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kovaľová
Černicová 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Koza
Nálepkova 170
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Koza
B.S.Timravy 71
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Kozmon
Beniakova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Kozubíková
Karpatská 40
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Kožár
Krivany Železničná 15/71
Lipany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Krajanec
Na Hôrke 22
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslava Krajanová
Dubová 3349/1
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Krajčík
Alexandra Dubčeka 1251/5
Bánovce nad Bebravou
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Štefan Krajčovič
Pri Kalvarii 15
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Krajčovič
Košická 39
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Maroš Krajňák
Baštová 14
Kežmarok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Krajniaková
Osloboditeľov 353
Bystričany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaromír Kráľ
Beňadická 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Otto Kráľ
Murinka 1766
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Králik
Budatínska 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Tibor Králik
Novomeského 41
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Králiková
137
Dvorníky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Králiková
Budatínska 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Anna Králiková
Stavbárska 56
Poprad - Veľká
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Kramec
M.R.Štefánika 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Krekáň
191
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.11.2013)
komanditista
Anna Krenská
Slnečná 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Kret
Bystrinská 811/72
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Otília Kretová
Svätopluková 16
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Richard Kreutz
Kurská 22
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Janka Kristlová
Študentská 23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Ján Kristóf
J.Slovenského 25
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tomáš Kriška
Sokolská 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Krištek
Česká 14
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Krivoš
Nálepkova 516
Liptovský Hrádok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zoltán Krnáč
Adyho 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lýdia Krnáčová
Bečov 29
Sebedín - Bečov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Krnáčová
Nová Štvrť 94
Ožďany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dana Krnáčová
Slanec 1586
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anrea Krňanová
Fučíkova 27
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Krpčiar
Puškinova 34
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Kršiaková
Osloboditeľov 17
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marcela Kršková
M. Rázusa 2142/16
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Andrej Krupa
Koprivnica 123
Marhaň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Krúpa
Silvánska 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Krúpa
Pribišova 3083/4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ferdinand Kubala
Gorazdova 1316 5 - 4
Bánovce nad Bebravou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kubicová
266
Oravský Podzámok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Richard Kubička
Zemplínska 36
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Kubík
Gorkého 11
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kubíková
Petzvalova 3377/55
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Kubíková
Vysoká 59
Banská Štiavnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Klára Kubíková
Študentská 11
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kubíková,
45
Bobrov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Iveta Kubincová
L.Svobodu 2862/26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Agnesa Kubincová
Mikušovce 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Milan Kubinec
Mikušovce 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Kubišová
Fučíkova 8
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Kubovský
Čiernovodská 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Kubovský
Rozvodná 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kucejová
Nová 11
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kučera
Zvolenská 101/118
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kučera.
L.Svobodu 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Klára Kučerová
Narcisová 25
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Kúdeľa
Pivovarská 35 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Kúdeľová
Pivovarská 35 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alexander Kucharík
Hlinkova 24
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Gabriel Kuliffay
Ambroseho 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Kulich
Karpátske námestie 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miloš Kulich
Karpatské námestie 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Kulich.
Krivec I. 1550
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozefína Kulichová
Lipovany 2
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Kornélia Kulichová
Karpatské námestie 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Kulíková
Gessayova 21
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Dorota Kulová
Bzovícka 200
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Kumštárová
Jasná 9 Malá Ves
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Kupčulák
Oravská Poruba 155
Veličná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Kurák
Novosady 13
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kuráková
Železničiarska 42
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Kurčík
Točnica 132
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Kurek
Dekreta Matejovie 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Kuric
296
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubor Kuriľ
Marxová 516
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kurucová
Dvorianky 98
Parchovany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Kusnyír
Rúbanisko 2/50
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Kusnyírová
Rúbanisko 2/50
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marian Kušnier
Uherova 3
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Bohuslav Kutiš
Skýcovská 1683
Topoľčany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Kutišová
SNP 1481/135-1
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Kuťka
Novomeského 57
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Kutlík
40
Horná Štubňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kuzma
Ludvíka Svobodu 3/64
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Viliam Kužela
Vidiná Pivovarská 57
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rozália Kuželová
Vidiná Pivovarská 57
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Kvasna
Smreková 66
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Kvasna
Smreková 66
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kvasnová
Smreková 66
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Kvoriak
Okružná 32/11
Handlová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Kyseľ
Mlynská 83/37
Dobrá Niva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Gustav Kyseľ
Slov. Rep. Rád 2478/19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Kyselová
Slov.Rep.Rád 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Kyseľová
296
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Labajová
Stanislava 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zlata Lacková
Píla 160
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Lacová
Opatová Bratrícka 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alzbeta Lahitová
Vávra Šrobára 570/2
Šaľa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Lakota
Železničná 613
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Alexander Lamoš
Belinského 21
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Langer
Krmanova 8
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Veronika Langerová
Krmanova 8
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Lapoš
Levočská 2
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Laššák
Ostravská 1
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jaroslav Laššan
Wolkrova 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Róbert Laubert
Internátna 32
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Lauková
26
Baďan
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Zuzana Lazárová
Šmidkeho 11
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Ledényi
Mládežnícka 4
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Tatiana Lehocká
Moskovská 12
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Lehoťák
Ružiná 184
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milota Lehotská
Malohontská 18/18
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eugen Lehotský
Rúbanisko II/67
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Lengeňová
Kostoľany 20
Družstevná pri Hornáde
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marianna Lenková
Moskovská 1
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Lýdia Leňová
Košická 10
Humenné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Lentvorský
Šustekova 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Lepieš
Družstevná 301/15
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Lepórisová
Sklárska 37
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Lešková
Jasuschova 18
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Pavol Letko
Veternicová 18
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Ligová
178
Sása
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Silvia Likavcová
Drotárska 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Likerová
Bystrický rad 23
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Juraj Lipovský
Hlavná 26
Šamorín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Róbert Lissauer
Kuzmányho 31
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jaroslav Lisý
71
Záhorie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Líška
Ružiná 203
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Líška.
Ružiná 203
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2005)
komanditista
Iveta Líšková
Ružiná 296
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Líšková
Ružiná 203
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Lizáková
Slnečná 20
Ľubica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Lobík
Závadská 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Longaiová
Por. Ušiaka 3/22
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Longauer
Dolinky 7
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Branislav Longauer
Tilgnerova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Lopata
Horská 13
Svit
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Lopušek
Teplická 264
Jelšava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Lovásová
J.Kráľa 1116/59
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Silvia Lovásová
J.Kráľa 1116/59
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Lubušká
446
Turie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Lubušký
446
Turie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Lubušký
Osloboditeľov 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Silver Luco
Stred 55/44-27
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Lukáč
Nám. Hraničiarov 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Lukič
1. Mája 1222
Vranov nad Topľou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Martin Lupták
Maloveská 50
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Lupták
Novozámocká 1350/42
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Luptáková
Partizánska 5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Elena Luptáková,
Maloveská 50
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Macko
Novohradská 2362/16
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milena Macková
Suvorovova 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Veronika Macková
Ľ.Fullu 1967/13
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Mackovičová
Révová 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Irena Macove
Slaná Lehota 15
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdenko Macove
Slaná Lehota 15
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Macura
Komenskeho 20
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Madleňák
Šavčenkova 27
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Madzura
Moravská 1628/37
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Jordán Magerov
Malá Ves Jasná 145/18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jolana Magerová
Lipovany 123
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Magerová
Malá Ves Jasná 18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Magura
Havanská 15
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Magurová
Šulekova 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Gabriela Machová
Šafárikova 2
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Machurková
Kladnianska 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Július Majan
Cestárska 32
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľuba Majdáková
Nová 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Majerčík
Sokolovská 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Majerová
Hradby 3
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Majlingová
Lietavská 9
Bratislava 851 06
  (od: 20.05.2005 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Majlingová
Vígľašská 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 19.05.2005)
komanditista
MUDr. Zvonislav Majoroš
Námestie Republiky 23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Drahuša Makovíniová
A. Gwerkovej 22
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniela Malá
Hviezdoslavova 8
Zlaté Moravce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Malata
Zelená 14
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Malatincová
Krné 44
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Martin Malatinec
Korytárky 53
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marian Málik
Štefánikova 6/37
Lovinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zdena Maliniaková
A.Žarnova 24/8
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mikuláš Malinjak
Maloveská 56
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Malinjaková
Maloveská 56
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alexander Malovecky
Bajč 56
Bajč
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Mancoľová
17. Novembra 215/42
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Marák
Rúbanisko 3 39
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Marek
Študentská 21
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Marek
Rúbanisko 3/4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Erika Mareková
Kukučínová 11
Šaľa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Marinič
Svätoplukova 1164
Snina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Marko
Trieda SNP 34
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marian Marko
Horná Ves 44/F
Kremnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Markuš
Fatranská 7/89
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubica Martináková
Dlhá 34
Tlmače
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Martinka
Na Pasekách 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Renáta Martinkovičová
Krásnohorská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Veronika Masárová
Rezedová 28
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Július Masarovič
Vilová 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Jana Maskalíková
Sad Pionierov 2 č.71
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Maščáková
Smrekova 12
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Katarína Matejková
Záborského 3008/23
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Matejovič
Damborského 1558/7
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriela Matejovičová
Damborského 7
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Soňa Matejovičová
Damborského 7
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ingarch. Helena Materáková
Gallayova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Miriana Materáková
Slovanské nábr. 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Matis
Štúrova 53
Batizovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Otília Matrtajová
Námestie mieru 14
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Matula
Na Rovni 1288/24
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Igor Matula
J. Bánika 1990/12
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tomáš Matulík
Clementisova 1
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Matulová
J.Bánika 1990/12
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karol Matús
Ladislava Szántoa 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Dominik Matušinský
Hollého 32
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Matuška
Sad pionierov 2 50
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Matuška
Podháj 33
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Matušková
Štvrť M.R.Štefánika 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Matyáš
Dénešova 29
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Mazan
Rúbanisko 3 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Mázor
Obrancov mieru 363
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marian Mečiar
Jesenského 611/13
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Mečiar
Jesenského 611/13
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Mečiarová
J. Kollára 626/18
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zita Medeová
101
Nová Bašta
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Medera
Pod bôrikom 11
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Mederová
Pod bôrikom 11
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Medľa
Gaštanová 10
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Medová
Mjr. Gondu 20
Žemberovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudevít Medveď
Martina Rázusa 2402/42
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mikuláš Melich
M.R.Štefánika 34
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Melicherčík
Ulica Parková 2382/23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ak.soch. Andrej Melicherčík
Eremburgova 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Igor Melicherčík
F. Engelsa 10
Levice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Milan Melicherčík
Kalinčiakova 2
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Melicherová
Astrová 48
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Melicherová
Slaná Lehota 15
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Melicherová,
Jána Bottu 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Melo
84
Domaniža
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Menek
Robotnícka 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Messerschmidt
85
Tatranská Lomnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Mešterová
Pivovarská 28
Lučenec Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Miazdra
Vígľašská 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Mičian
Pivovarská 35 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavel Mičianik
Železničná 22
Lovinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anna Mídelková
Rúbanisko 2 51
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Martin Mieč
Dopravná 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Migát
Mamateyova 26
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Claudia Miglierini
Segnerova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 22.03.2006)
komanditista
Aurélia Mihaliková
31
Nitrianska Blatnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viktória Mihalíková
Čínska 12
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozefa Mihálová
Šándorová 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Hilda Miháľová
A. Hlinku 3
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Mihinová
Ďumbierska 57
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Martin Michal
Vagonárska 30
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Michalec
M.Rázusa 2
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Michálik
Veľká Suchá 58
Hrnčiarska Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vincent Micheľ
Osikov 10
Hertník
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Mikel
Mierová 1961/9-3
Dolný Kubín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alena Miklušová
Rúbanisko 3/29
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Viera Miklušová
Dostojevského 2563
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Stanislav Mikolaj
Javorová 2
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MUDr. Darina Miková
Národná 18
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Andrea Mikulcová
L. Svobodu 30/46
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Albert Mikuš
Študentská 1688/8
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Minár
Cintorínska 216
Obyce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Mináriková
Športová 6/40
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Minca
Jasovská 43
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Mišík
Justična 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslava Mišková
Majakovského 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Mišo
Kukučinová 56
Nové Mesto nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mikuláš Mitter
Korytárky 299
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Mitter
118
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 06.04.2016)
komanditista
Mariana Mitterová
Korytárky 273
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Mitterpach
P.Dobšinského 46
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Karol Mizla
Stierova 1132/3
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 14.05.2014)
komanditista
Ľubomír Miženko
159
Šarišské Jastrabie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Helena Miženková
Zdoba 193
Sady nad Torysou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Mohyla
Školská 6
Krupina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislava Mohylová
Školská 6
Krupina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľuboš Mojžiš
Wilsonovo nábrežie 164
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marián Mokráň
Machulinská 3
Topoľčianky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Slavomír Mokráš
143
Pohranice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Dušan Mokreň
Sladovnícka 19
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Csaba Molnár
A.Wágnera 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Imrich Molnár
A. Wágnera 7/A
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Molnár
87
Antol
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alexander Molnár , CSc.
M. R. Štefánika 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Molnárová
Sládkovičova 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozefína Molnárová
M.R.Štefánika 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rozália Molnárová
Blagoevova 18
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Margita Molnárová
Vajanského 48
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ak.soch. Drahoslava Mondoková
Holčeková 31
Budmerice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Moravčík
Gercenova 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Moravčíková
118
Dúbrava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miloš Morháč
Železničná 272
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Nataša Morochovičová
Osloboditeľov 4
Humenné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Stanislav Morong
Gaštanová 511/5
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Janka Morongová
Gaštanová 511/2
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viliam Morvay
Adyho 4624/36
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Motolík
Štefunkova 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Mravec
Partizánska 470
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Mrázová
Gagarinova 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Mrlian
179
Hybe
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Juraj Mudrák
Sládkovičova 3114/70
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Nadežda Mudráková
Sládkovičova 70
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Mudrý
Dubová 9
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Richard Müller
Urbánková 43
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Pavel Muráň
Rozkvet 2009/23-42
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milota Murčová
Kuneradská cesta 38/59
Rajecké Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rastislav Murín
Kozáčeka 37
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Murinček
Dobšinského 36
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Mužík
Zakvášov 1518/50-11
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Nádaská
Družstevná 16
Ivanka pri Dunaji
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Nagy
Dolná 39
Kolárovo
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anna Nagyová
Rúbanisko 3/7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Nagyová
Budovateľov 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Silvia Nagyová
Karola Adlera 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Nagyová
Svätoplukova 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Magdaléna Náterová
Furdekova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dagmar Nehrerová
Komenského 1216/12
Revúca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Nemec
A. Hlinku 2311/24
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Netek
Zelená 34/29
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Netri
Belinského 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marian Nociar
1735
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Nociar
34
Podrečany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ivan Noel
Sklodowskej 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Koloman Novacký
Podjavorinskej 944/28
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Novák
Jasovska 51
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Juraj Novák
Okružná 7
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Branko Novák
Matuškova 20
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
PhDr. Jozef Novák
Humenská 16
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Alexandra Nováková
Strachotova 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Renáta Nováková
Pri Prameni 13
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Alena Nováková
Karpatské nám. 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Kvetoslava Nováková
Humenská 16
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
MVDr. Mária Nováková
Matuškova 20
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Branislav Novek
Baničova 3
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Novotná
Máj.povs.českého ľudu 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Novotný
Šoltésovej 2125/6
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Nvota
Krmanova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Nvota,
Krmanova 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Nvotová
Záhradnícka 83
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Angelika Nvotová
Krmanova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Oberfranc
Bernolákova 3
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Veronika Obročníková
Kokavka 7
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viera Očovanová
L.Svobodu 22
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Odzgan
Hollého 21
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Odzganová
Hollého 21
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Odzganová
Hollého 21
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Oklamčák
Bzovícka 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Oláhová
Rúbanisko III/5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Doc. Dušan Olčák
Lidické nám. 12
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Olesík
Jasovská 37
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Olesík
Sputnikova 37
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Olšiak
Malá Ves 30
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emil Ondreička
Komenského 8
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Ondrejka
1264
Sliače
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Ondrišek
Tbiliská 25
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Igor Onuška
Komenského 47
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivana Oravcová
4
Rovňany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juliana Oravcová
Rúbanisko 3 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Oravcová
Hrabovo 706
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Oravec
4
Rovňany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Oravec
Vyšehradská 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Oravec
Vajanského 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 16.05.2014)
komanditista
Ing. Ján Orolín
Humenská 24
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miloš Országh
A. Hlinku 2317/30
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Peter Országh
A. Hlinku 2317
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ingrid Országhová
A.Hlinku 2317/30
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Anna Országhová
A.Hlinku 2317
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Oršolik
K.Nagya 2577/54
Komárno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Juraj Orvan
Kubínska 5
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Ján Oslík
Oremburská 12
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jaroslav Oster
Kuzmányho 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Osterová
Nám. Republiky 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Ovčarik
Osloboditeľov 30
Spišská Belá
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Ovčiariková
Okružná 59
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 18.03.2014)
komanditista
Dušan Ovečka
Gallayova 47
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Ožďáni
Vidiná Ružová 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Ožďániová
Ružová 250/2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Padúchová
Rúbanisko III/41
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Padyšák
Partizánska 9/3
Handlová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Padyšáková
Morovnianska cesta 16/8
Handlová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Pakosová
Brezovica 182
Trstená
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gertrúda Pákozdiová
163
Hamuliakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Elena Paľagová
Zelená 5
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Palčová
13
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Palík
Kurská 1
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Ivan Palko
E. P. Voljanského 14
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Palková
Ľudovíta Okánika 8
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Aurélia Pálová
Rúbanisko II/32
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Danuše Palúchová
196
Lúky
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Miroslav Panáček
Na Kopánke 255
Lednické Rovne
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Pancák
Stankovce 25
Bačkov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Emil Pápai
Alexandra Wágnera 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vlasta Papajová
Fojtov 555
Zborov nad Bystricou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Papula
Nám. Hrnčiarov 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Parditka
Námestie Republiky 9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Parditková
Nám.Republiky 9
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Parobek
Sobôtka 84
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Pastorek
Novomeského 40
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Pásztorová
Gudernova 1
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dr. Miroslav Paška
Donnerova 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Pašková
Ľ. Fulu 2566
Topoľčany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Patasiová
Šustekova 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mikuláš Paučula
Pražská 1456/8
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Paulenka
54
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Paulenka
Parková 2280/15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Paulenka.
Kubínska 1
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Paulenková
54
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Paulina
Farská 15
Michalovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Paulíny
Bodice 35
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Paulíny
Námestie mieru 12
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Paulus
Pivovarská 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriela Paulusová
Pivovarská 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Pavelková
Furdekova 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Antonia Pavlíková
Stred 55/41-33
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriela Pavlová
Komenského 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Pavlovič
Hliny 1420/18-9
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Pavúk
Ľuda Zúbka 21
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Pavúková
Dukelských hrdinov 43
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Pecsök
Družstevná 254
Veľký Blh
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Tibor Pefčík
Rúbanisko III/1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alica Pekarová
Bieloruská 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Penička
Slovanská ulica 262/9
Kováčová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Andrea Penxová
Stred 55/40
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Štefan Petríček
Ružová 35
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Petrik
Drobného 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Petrík
Somolického 792/56
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ján Petrinec
Dúžava 20
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Odetta Petrociová
Ovocinárska 17
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Petrová
Por.Ušiaka 5/47
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Petrovič
Kupeckého 52
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marek Pilát
Športová 36
Nové Mesto nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anton Pipíška
Školská 80
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Pisár
143
Látky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Pisárová
143
Látky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Darina Pivarčeková
Robotnícka 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Pivarči
Nádražná 889/12
Partizánske
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Pivka
Ružiná 219
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milena Pivková
Ružiná 219
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Ivan Pivoluska
Tichá 5
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lýdia Pláňovská
Novonosická 334
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ivan Plašienka
Dekr.Matejovie 5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Podhor
Vlachy 281
Vlašky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Podhora
Ostrovského 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Eva Podhorová
Jilemnického 552/20
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Tibor Podoba
Krížna 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Pohanka
Stred 34/5-9
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Helena Pohanková
Š. Štúra 34/5-9
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Peter Pochylý
184
Petrova Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marián Poláček
Vyšehradská 21
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Dušan Polák
Vígľašská 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Poláková
Kotrádova 4
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Poliak
115
Látky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Poliak
Lipovany 67
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Poliak
1.mája 53
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Alena Poliaková
Rúbanisko 2 35
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Drahomír Políček
Bernolákova 17
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Oxana Polonská
Černyševského 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Slavomír Polovčík
Fedinova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Poltársky
Bratrícka 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Andrea Popelková
Bazová 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľuboš Popovič
Severná 10
Cífer
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ĺubomíra Porubčanová
C 1 53/128
Dubnica nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vlasta Porubská
Sklenárova 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alois Pospíchal
Symekova 5
Bratislava - mestská časť Petržalka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Poštrk
Ul.Jesenského 394
Skačany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Pozsonyiová
Švermova 18
Šaľa
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Ján Pravda
Mierová 377/44
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Pravda
Malinová 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavlína Prekopová
Gorkého 12
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Prepelica
Rúbanisko 2/54
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Danica Prepelicová
180
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Priatka
Beniakova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Príbojová
Mochovská 24
Levice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Prochádzková
Kovacsova 64
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Soňa Prokeinová
Tulská 2490/33
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Eduard-František Psotka
Stálicova 6
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Pšenčík
Okružná 95/12
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mikuláš Pudela
Jána Hajóczyho 4
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Puškár
B.S.Timravy 23
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Maroš Puškár
B.S.Timravy 23
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Puškárová
B.S.Timravy 23
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Radoslav Račák
Považanova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Miroslav Račko
Rúbanisko II. 420/23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Račko
Turičky 63
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Gejza Ragályi
99
Silica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Rajprich
Štvrť M.R.Štefánika 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Rajtók
Nánanská cesta 64
Štúrovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Rakovanová
Rozkvet 2025/47
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mgr. Vlasta Rakovská
Bakossova 31
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Zuzana Rakúsová
Golianova 7
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Pavol Rapco
J.Wolkra 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Viera Rapcová
J.Wolkra 433/4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Rapčan
Ľ.Podjavorinskej 44
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Rapčan.
Kokavka 1571/7
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Rečný
Hurbanova 316
Rohožník
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viliam Rehák
Hviezdoslavova 41
Veľký Krtíš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Remšíková
387
Košeca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Gabriela Rendlová
Učiteľská 1
Banská Štiavnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Repický
Čínska 5
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viktória Repíková
Potravinárska 1
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Repková
Tulská 34
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ida Repková
Hlavná 48
Balog nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Repkovská
Skalka 215/9
Lietavská Lúčka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Július Révész
102
Hontianska Vrbica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Ridzoň
Rúbanisko 2 68
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Richter
Ústredie 76
Turzovka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Rímová
Kpt. Nálepku 1451
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Július Ročkár
Sídlisko 1 Mája 67
Vranov nad Topľou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Branislav Roh
Topoľčianska 31
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Darina Rojková
Mraziarenská 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Rovný
Osloboditeľov 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gabriela Rózsová
Sídlisko Rimava 1065/14
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Ruda
L.Svobodu 24
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
PaedDr. Ivan Runák
8.mája 33
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lukáš Rusina
Velvarská 3
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Rusina
Velvarská 3
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Rusiňáková
Okružná 27
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Renáta Russová
Žilinská 18
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Ruttkayová
Boženy Nemcovej 20
Sliač
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Renáta Ružinská
Lenardova 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Ružinský
Ľ.Štúra 23
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Rybka
Vodárenská 98
Poprad
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Ryšavá
Komenského 21
Modra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Pavel Sabo
B.Nemcovej 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Sabol
Dukelská bl. A1
Giraltovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Renata Sabová
B. Němcovej 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Sádecký
21
Udiča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Salajová
Školská 6
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Salva
Fr.Kráľa 486
Liptovský Hrádok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Samajdák
Zvolenská 63
Lučenec-Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Samák
Soblahovská 18
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Saričová
Topoľčianska 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Juraj Sarvaš
Ostravská 1164/8
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Sarvaš
Pavlovova 18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Sarvaš
Osloboditeľov 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Drahomír Sarvaš
108
Podkriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dana Sarvašová
Dolinky 1336/6
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Tatiana Sarvašová
Osloboditeľov 13
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Sebinová
18
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Peter Sečník
Partizánska 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Sedliačik
Nešporova 11
Šaľa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Sekerešová
Jilemnického 1252/17
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Hilda Sekerešová
197
Hokovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Sekula
B.S.Timravy 82/70
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Séleš
Rúbanisko 3/3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marián Seman
Aténska 2619/15
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MrPh. Veronika Schlosserová
Hviezdoslavovo nám. 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Klára Schlosserová
Kozia 22
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Marián Schmidt
Sládkovičova 14
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Katarína Schmidtová
Sládkovičova 14
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Gabriel Schuster
Mierovo 35
Kvetoslavov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Otília Sieberová
Markušova 11
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Igor Sihelský
J. Wolkra 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Sihelský
Zvolenská 76 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alexandra Silná
Turová 54
Tŕnie
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Daniela Silná
384
Váhovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Sima
Mudroňova 85
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zoltán Siraky
221
Ožďany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Eva Siváková
A.Hlinku 2571/45
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Skladivíková
Panické Dravce 52
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Roman Sklár
Panská 241/4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Elena Sklárová
Poľská 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Skýpalová
261
Cinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Slanina
Sušany 17
Hrnčiarske Zalužany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Slaninová
Sušany 17
Hrnčiarske Zalužany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Agnesa Slavková
Lánska 960/44-2
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Slivka
Vranovská 63
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Sližik
Andreja Hlinku 2556/31
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Slosárik
Petrovo 52
Ochtiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Slovák
Považská 49
Nové Zámky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Slováková
Kláštorská 22
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Sluková
238
Banská Belá
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jiří Slynko
Družstevná 1
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Smatanová
Sládkovičova 583/29
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Smetana
A. Hlinku 2
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Smolárová
Nám. M. Benku 26
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Smolíčková
Zimná 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Smolka
Šintavská 18
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Katarína Smrečanská
Myjavská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Smrečanský
Myjavská 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Melinda Snoblová
Malá 5/2076
Dunajská Streda
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Solár
Malodunajská 31
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Soós
L.Svobodu 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Melinda Soósová
L.Svobodu 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Konštantin Sopko
Lužicka 7
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Sovjaková
Rokytov pri Humennom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alexander Spahič
Gorkého 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžeba Spišáková
Dvorníky 16
Turnianske Podhradie
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Štefan Spodniak
Cédrová 490/1
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavel Spodniak
Bernolákova 15
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Irena Spodniaková
203
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Věnceslava Srnáková
865
Lozorno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Srnánek
865
Lozorno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Stachovičová
Senecká 8
Pezinok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Stančík
J.Bánika 1917/11
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Stančíková
M.R.Štefánika 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vilma Stančíková
J.Bánika 1917/11
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Stančíková
Bezručova 4
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Viliam Stankay
Majakovského 17
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Staroň
Senická 622/1
Liptovský Mikuláš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tomáš Stas
106
Liesek
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ján Stas
Staničná 106
Liesek
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Stašáková
281
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zuzana Stejskalová
Tranovského 3202/47
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Stieranka
23.Januára 172/13
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Miroslav Strapáč
Leninova 128
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Strapko
Píla 105
Mýtna
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Strašková
23
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Vlasta Strašková
Novohradská 26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Strečko
SNP 517/24
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Rastislav Strhan
Nezábudková 22
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Strigáč
Mierová 282
Tornaľa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Struhárová
Rúbanisko 3 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anton Sučák
V. Clementisa 27
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Sučková
11
Chmeľov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Vlasta Sucháčová
125
Ratková
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Zdenko Suchan
23.Januára 34
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Sujová
Slanec 847
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Sujová
Centrum 2352
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Darina Sumegová
Ústie 47
Trstená
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Suriak
Lodno 45
Kysucký Lieskovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Svoreň
M.R.Štefánika 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Svoreňová
17
Breznička
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Sýkora
M.R.Štefánika 154/39-22
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rudolf Sýkora
1600
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Kristína Sýkorová
Tr. Hradca Králové 30
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Szabová
Majakovského 10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Szalai
A.Nográdyho 1376/3
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Estera Szalmová
374
Keť
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zuzana Szamosová
455
Hajnáčka
  (od: 31.12.2002 do: 17.04.2018)
komanditista
Gabriel Szirotka
Martina Rázusa 36
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Szöcsová
Jánovce 140
Veľké Úľany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Zoltán Szókis
Vajanského 18
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Šadlák
647
Kolárovice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Šafčák
Poštárka 9
Bardejov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marcela Šafčáková
Poštárka 9
Bardejov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Šáli
Adyho 30
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dominik Šály
Starohutská 1427/49
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Šamulková
189
Hontianska Vrbica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Martin Šandor
Osloboditeľov 12
Badín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Terezia Šaradínová
Praznov 22
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ivan Šaudár
Rimavské Zalužany 140
Rimavská Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Šebeň
1.Mája 57
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomíra Šebeňová
1. Mája 57
Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Karin Šebová
Račianska 3534/95
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Šefčík
Prachatická 2470/8
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Judita Šenkárová
Haburská 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Peter Šesták
157
Koprivnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Zuzana Šestáková
Guothova 2759/17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Anna Šestáková
Júnová 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Arpád Šestina
M. Bellu 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Arpád Šestina,
Dostojevského 1973/3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Šestinová
Dostojevského 1973/3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Šestinová
M.Bellu 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Šetinová
Znievska 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Antonia Šibíková
Stred 56-49-18
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Eva Šimková
Velehradská 24
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Šimon
J. Alexyho 2700/11
Topoľčany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Šimončík
246
Borovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Irena Šimončíková
246
Borovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Šimonová
Malinovského 2
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Andrej Šimonovič
Stred 55/42
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Verona Šimová
859
Kozárovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Tibor Šinka
108
Veľká nad Ipľom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavol Šintál
Chmelinec 1418/20
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Šipikal
Kráľovohoľská 11
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ervin Šišák
Adyho 93/6
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Škamlová
Nám. Republiky 12
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Martin Škopík
65
Látky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Škopík
65
Látky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emil Škorík
Kremeľská 902/95
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Škorík
Kremeľská 902/95
Bratislava - Devín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Škoríková
Kremeľská 902/95
Bratislava - Devín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Škorňa
Fučíkova 636/24
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Milan Škorník
Vyšný Konec 131
Turzovka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Kvetoslava Škubová
Stromová 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Anna Škultetyová
Šuty 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Škvarková
Nábrežná 5
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Valéria Šlepkovská
Obchodná 166/52
Sečovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Šlesar
Prejtská 233/272
Dubnica nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Šmidová
Pribišova 8
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Cecília Šomhédiová
Pivovarská 1
Lučenec Vidiná
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslav Šopík
SNP 261/103
Stará Turá
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Šorman
Mišúta 1/3
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vlasta Šošková
Fatranská 4
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vazil Špánik
Čelkova Lehota 10
Domaniža
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľudmila Šperková
Bagarova 21
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Jozef Šperla
Slobody 290/69
Turčianske Teplice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Július Šproch
Timravy 5/27
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavol Štancel
Třebičská 14
Humenné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Štangová
V.Benedikta 214/11
Prievidza
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Emília Šťastná
45
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomíra Štefčinová
Zvolenská 1
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Štefek
Rozkvet 2051/105-2
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Viera Štefkovičová
Staničná 33/18
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 05.10.2018)
komanditista
Peter Šterbák
Švermova 21
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PaedDr. Iveta Štiborová
Stred 54/34
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Štrbáková
Šmeralova 1162
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miroslav Štrbáň
Kuzmányho 923/27
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Štrbáňová
Obrancov mieru 1155
Púchov
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Marta Štulajterová
Smreková 3378/5
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Irena Šubrtová
Vyšehradská 9
Bratislava - mestská časť Petržalka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Šufliarsky
Rúbanisko 1/10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Margita Šukajlová
Kalinčiakova 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubomír Šuľaj
Kvetná 673/13
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Šulek
Školská 14 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Šuleková
Trebeľovce 72
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Daniela Šuleková
Trebeľovce 72
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Šupták
Hviezdoslavova 37
Kalinovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Matúš Šurina
Osloboditeľov 2670/78
Lieskovec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Gabriela Šurinová
Ševčenkova 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Šuveg
P.Rádayho 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Šüvegová
Továrenská 9
Lučenec - Opatová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Soňa Šüvegová
P.Rádayho 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Emil Švajdlenka
510
Majcichov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Švantner
Podjavorinskej 54
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Švantner
27
Zlatno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Švantnerová
Sklárska 574/4
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Katarína Švedová
Grešová 10
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Pavol Švirik
SNP 1155/21
Bojnice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Edmund Táborský
Repašského 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zoltán Takács
Vajanského 29
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Michal Takáč
Pivovarská 28 Vidiná
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Takáč
Česká 4
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Beáta Takáčová
Česká 4
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Takáčová
Klimkovičova 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Takáčová
J.Brocku 4
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Miroslav Tapajčík
Fraňa Kráľa 2
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Taraba
Pokroku 14
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Tatarková
M.R.Štefánika 3
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marcela Tátraiová
Námestie mieru 17
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Vladimír Ťažký
Majerníkova 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ong. Ján Ťažký
MPČĽ 38
Brezno
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Tekelyová
Slovenského raja 35
Hrabušice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Pavel Teknös
Novozámocká 3212/22
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marián Telgarský
Kvetná 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Maria Tellarova
Mamateyova 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Leonard Tenkel
Komenského 19
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Zita Teplanová
Krajná 75
Nové Zámky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Fridolín Terebesy
A. Hlinku 2359/4
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oľga Teremová
Breznička 159
Breznička 985 02
  (od: 20.05.2005 do: 24.05.2012)
komanditista
Renáta Tkáčiková
Fatranská 863/79
Teplička nad Váhom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jaroslava Tkáčová
Jenisejská 45
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ladislav Tóbik
Dúžava 9
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Barbora Toma
Francisciho 8/45
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Tomečko
Dlhé Stráže 40
Levoča
  (od: 31.12.2002 do: 07.11.2013)
komanditista
Mária Tomová
Francisciho 8/45
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Torok
Čajkovského 2708/10
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Tóthová
Benádova 9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Tóthová
Záhravnícka 821/35
Sládkovičovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Trangošová
Wolkrova 39
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Trenčianský
Nám.M.Benku 24
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Nadežda Trippéová
Severná 1977/2
Trebišov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Štefan Trnik
97
Milochov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Trniková
97
Milochov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marek Trpíška
Jesenského 36
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Tršková
337
Udiča
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
RNDr. Lídia Turanová
Tematínska 4
Bratislava - mestská časť Petržalka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dalibor Turay
B. Němcovej 32
Veľký Krtíš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Turayová
B.Nemcovej 32
Veľký Krtíš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Marta Turčániová
Krasinského 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Magdaléna Turianová
Mieru 8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Alena Tvarúžková
Rozkvet 2067/148-2
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Gertruda Tvrdoňová
Terézie Vansovej 1175/15
Revúca
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Uhorskaiová
Mestská pustatina 1695
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Uhrík
J.Wolkra 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Uhríková
Wolkrova 7
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušana Uhrin
Biskupická 111/15
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Uhrin
Budiná 64
Tuhár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Uhrinová
Studená 11
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Uhrinová
Sídlisko Rimava 18
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Zoltán Ujpál
Koceľova 1715/1
Spišská Nová Ves
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Agáta Uramová
Dargovská 3
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Imrich Urban
Fándlyho 5
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Oto Urban
MDŽ 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ľubomír Urban
Juraja Fándlyho 2162/5
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Pavel Urbán
Husina 102
Veľké Dravce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Urbančok
Rúbanisko 3 č.4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Darina Urbančoková
Maloveská 62
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marta Urbánková
Slnečné Námestie 15
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniela Urbanová
Jasovská 25
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Urbanová
Wilsonovo nábrežie 144
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Monika Urbanová
Osloboditeľov 19
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Urdová
Školská 46/18
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emília Urgelová
Š. Moysesa 81/26
Žiar nad Hronom
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Roman Václavík
Podhorská 471
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Miloš Vacula
Okružná 2436/119
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Roman Vaculčiak
Námestie mieru 8
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Váczyová
Rovníková 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Vahančík
Majerský Rad 669/68
Krupina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Vajajiová
Šoltésovej 4
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emil Vajo
Čajkovského 6
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Vajo
Bratrická 4 Opatová
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Valéria Vajová
Bratrícka 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Stanislav Valach
A.Hlinku 2317/34
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Eva Valachová
Pod Rovnicami 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Nadežda Valenčíková
Tatranská 36
Banská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Valentová
1
Podkonice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Erika Valovičová
Nám. SNP 2
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ladislav Vámoš
Nám. Republiky 202
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marian Vámoš
Nám.Republiky 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Vámošová
Nám.Republiky 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Vancák
Sídl. 4 Blok Laborec
Vranov nad Topľou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Beáta Vančová
Vážska 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Vaník
Majerníka 11
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Vaníková
Majerníka 11
Martin
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Vanko
95
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Vanko
Hrdinov 125/25
Malé Uherce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Milan Vaňko
Kuzmányho 923/24
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Antónia Vanková
95
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Matilda Vanková
144
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Vaňková
100
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jana Vaňková
Kuzmányho 923/24
Považská Bystrica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Mária Vaňková
144
Jasenica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Iveta Vardžíková
511
Široké
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Varga
Parková 11
Fiľakovo
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Mária Vargová
Púpavová 16
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Valéria Várköziová
Kováčovce 30
Vrbovka
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
František Vaš
Sídlisko Rimava 13
Rimavská Sobota
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ladislav Vaštík
136
Brvnište
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Anna Vavrinská
Na revíne 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ingrid Věchtová
Volgogradská 64
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Dušan Vereš
Suchohradská 6
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Rudolf Vevera
Kafendova 24
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Emil Vician
Špitalská 5
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jozef Vido
Budovateľská 35
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Viduch
Tr.Sov.armády 13
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Vladimír Viduch
Holubyho 10
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ružena Viduchová
Tr.Sov.Armády 13
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dr.Ing. Konštantín Viktorín
Húščavová 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Oľga Vilemová
Hečkova 14
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Vilhan
Nográdyho 576/20
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Danka Vilhanová
18
Kriváň
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Vilhanová
Osloboditeľov 15
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milota Vincová
Bernoláková 18
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Virágová
Komenského 410/17
Lovinobaňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Elena Víťazová
Partizánska 64/6
Tomášovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Dušan Vitkovský
Smolenická 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Vlčko
295
Horná Štubňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Vlčková
295
Horná Štubňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ak.soch. Juraj Vojčiak
Kollárova 5
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Daniela Vojčiaková
Nábrežná 16
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
JUDr. Viera Vojčiaková
Kollárova 5
Nová Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Vonšák
106
Sihelné
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Mária Vonšáková
41
Sihelné
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Zuzana Vontorčíková
Pod Zlatým Brehom 54
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Igor Vörös
Ipeľská 3
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Daniel Vozárik
501
Opatovce nad Nitrou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Vrábeľ
Rimavské Zalužany 142
Rimavská Baňa
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Vrábeľ
Lúčna 1368/3
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 15.07.2013)
komanditista
Jozef Vrábeľ.
213
Uhorské
  (od: 31.12.2002 do: 06.03.2013)
komanditista
Mikuláš Vranek
Mocsáryho 20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Paulína Vraneková
L.Mocsáryho 2139/20
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Stanislav Vranka
Saleziánska 15
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Vrbiniak
Ružiná 164
Divín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marian Vrbiniak
Vlkovo 1237/12
Kokava nad Rimavicou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Vreštiak
Krivec II 486
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Darina Vreštiaková
Krivec 1 1694
Hriňová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zuzana Vreštiaková
Novosady 8
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Matúš Vretenička
F.Lehára 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Vretenička
Kolomana Banšella 2477/8
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Elena Vreteničková
F. Lehára 4
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Igor Výboch
Andreja Hlinku 2571/47
Zvolen
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ivan Vydarený
Nám.Štefánika 588
Myjava
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Tamara Widmann
Drotárska 9
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Jaroslav Záhradník
Prekážka 726/23
Liptovský Hrádok
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Marta Zahradníková
Púpavová 30
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Ernest Zachar
Komenského 4
Piešťany
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Zajacová
Dérerova 2
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Zálešák
Okružná 1184/2
Senica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Zuzana Zálešáková
Adámiho 16
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Zaťko
Predmestská 46
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Antónia Zaťková
536
Lazy pod Makytou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Zátková
118
Krásno nad Kysucou
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Katarína Zatovičová
Červ. armády 10
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eva Zaušková
Potočná 348/21
Lučenec - Opatová
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vladimír Závacký
Húskova 3
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 31.05.2011)
komanditista
Igor Závodný
Dolinky 1337/12
Detva
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vlasta Závodská
Bohrova 5
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viliam Závora
Rastislavova 2526/22
Malacky
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
MUDr. Zuzana Zbořilová
Novohradská 2362/26
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alena Zedeková
Koprivnická 13
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 28.11.2012)
komanditista
Ing. Anton Zelenaj
Hlboká 47
Nitra
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Galina Zeleňanská
Holíčska 1
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mária Zelenková
Plátenícka 16
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
PhDr. Elena Zelenková
Prostejovská 1
Prešov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Zlata Zelenská
Na hlinách 21
Trnava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Boris Zemko
Hagarova 17
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Zervan
Gorkého 3 č.315
Nová Dubnica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Marek Zlacký
Exnárova 803/9
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Zrínyová
Javorník 255
Vrbovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alžbeta Zsygárcsiková
Malá 2075/3
Dunajská Streda
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Štefan Zubriczký
P.Dobšinského 72
Rožňava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ján Zúr
Ľudových Milícií 11
Veľký Krtíš
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Zvara
Námestie republiky 14
Lučenec
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ľubica Zvarová
Borová 22
Žilina
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Mgr. Ivan Zverec
Novomeského 1
Trenčín
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Fedor Zverko
Eisnerova 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Žarnay
171
Chmeľov
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jozef Žiačik
75
Zalužice
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ondrej Žiak
Adyho 8
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Božena Žiaková
Lipovany 23
Rapovce
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Andrea Žiaková
Š. Králika 12
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Tibor Žigo
Stará Halič 180
Halič
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Ondrej Žigo
J. Stanislava 15
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Žiláková
Slobody 464/72
Poltár
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Róbert Žilinek
L.Svobodu 1358/8
Senica
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Helena Žilinská
Vilova 19
Bratislava
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Imrich Žilka
Czambelova 11
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Eva Žolnirová
Ružová 39
Košice
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
RNDr. Milan Žukovič
Roztoky 32
Vyšný Orlík
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Milan Alexy
Vratislavská 15
Praha 8 - Bohnice
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Alois Bartoň
Pavlíkova 516
Frýdek- Místek
Česko
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Iveta Filová
Želivského 1857
Tachov
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vojtěch Háp
Thorézova 1186
Praha 10
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Michal Kamas
Zhořova 1218
Rosice
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jan Kaňa
Kosmákova 98
Hrušovany u Brna
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Viktor Koutný
94
Úderý
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Lubomír Maráček
Pod nemocnicí 39
Brno
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. František Matula
Karla Chocholy 23
České Budějovice
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Eduard Matura
J.Kotase 25
Ostrava
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Jindra Mikuláštíková
Zdeňka Fibicha 1216
Valašské Meziříčí
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Jan Mucha
Pod břízami 5243
Chomutov
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Muchová
Pod břízami 5243
Chomutov
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Anna Plášilová
208
Halže
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Božena Rothová
PFB 453
Přerov
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Ing. Juraj Šoltés
Sokolská 465
Bor
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Robert Tomaškovič
Podroužkova 1652
Ostrava - Poruba
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
komanditista
Vojtěch Tomaškovič
Podroužkova 1652
Ostrava - Poruba
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Hana Tomaškovičová
Podroužkova 1652
Ostrava - Poruba
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
komanditista
Ing. Jiří Veselý
Štichova 582
Praha 4 - Háje
Česká republika
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Výška vkladu každého komanditistu: 
NOVOKER, a.s.
Vklad: 20 000 Sk Splatené: 20 000 Sk
  (od: 20.12.2001 do: 30.12.2002)
BLOOMSBURY PACIFIC LLC.
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 20.12.2001 do: 05.09.2019)
1. dôchodková a.s.
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
ACTIVE FINANCE o.c.p., a.s.
Vklad: 18 000 Sk Splatené: 18 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Adela Fľaková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Adrian Fertál
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 18.05.2005)
Adrián Homolya
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Agáta Uramová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Agnesa Gažiová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Agnesa Kubincová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Agnesa Slavková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Ak.soch. Andrej Melicherčík
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Ak.soch. Drahoslava Mondoková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Ak.soch. Juraj Vojčiak
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Albert Mikuš
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Albín Hutcovský
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alena Kohútiková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alena Zedeková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 28.11.2012)
Alexander Fotul
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alexander Malovecky
Vklad: 207 000 Sk Splatené: 207 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alexander Spahič
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alexandra Nováková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alexandra Silná
Vklad: 11 000 Sk Splatené: 11 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alfréd Farkas
Vklad: 16 000 Sk Splatené: 16 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alica Guliková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Alica Pekarová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alois Bartoň
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Alois Pospíchal
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alojz Čechovič
Vklad: 11 000 Sk Splatené: 11 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Bačová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 8 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Molnárová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Nádaská
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Smolíčková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžeba Spišáková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Alžbeta Vajajiová
Vklad: 15 000 Sk Splatené: 15 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Zátková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Alžbeta Zsygárcsiková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 18.05.2005)
Amália Budáčová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Amália Hudecová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Amália Janovská
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anastázia Fábryová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrea Gablyaszová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrea Penxová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrea Popelková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrej Budai
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrej Krupa
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Andrej Šimonovič
Vklad: 14 000 Sk Splatené: 14 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anežka Kiššová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Baníková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Bašnárová
Vklad: 15 000 Sk Splatené: 15 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Bebejová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Bombalová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Borošová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Čemanová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Anna Čierna
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Dulová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Dzúriková
Vklad: 15 000 Sk Splatené: 15 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Fecková
Vklad: 12 000 Sk Splatené: 12 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Ferdinandyová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Franeková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Gondová
Vklad: 14 000 Sk Splatené: 14 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Haásová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Hájková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Hatalová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 18.05.2005)
Anna Hodoníková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 2 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Hoferiková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Horváthová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Huttová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Jiroušová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Klimová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kocúrová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 9 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kokavcová
Vklad: 15 000 Sk Splatené: 15 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kostelanská
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Košíková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 18.05.2005)
Anna Kovaľová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Krajniaková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Krenská
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kubicová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kubíková,
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Anna Kubíková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kvasnová
Vklad: 18 000 Sk Splatené: 18 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Kyseľová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Labajová
Vklad: 23 000 Sk Splatené: 23 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Lepórisová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 10 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Lovásová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Majerová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 9 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Maščáková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Matulová
Vklad: 15 000 Sk Splatené: 15 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Mederová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Medová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Mídelková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 8 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Mináriková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Muchová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Nagyová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Padyšáková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 6 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Pakosová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Pavúková
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 1 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Plášilová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 5 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 29.07.2005)
Anna Sekerešová
Vklad: 18 000 Sk Splatené: 18 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)
Anna Skýpalová
Vklad: 10 000 Sk Splatené: 3 000 Sk
  (od: 31.12.2002 do: 05.09.2019)