Hlavná stránka

OBCHODNÝ REGISTER
NA INTERNETE


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Výpis z Obchodného registra Okresného súdu Trnava
Tento výpis má len informatívny charakter a nie je použiteľný pre právne úkony !

Oddiel:  Sa Vložka číslo:  10508/T

Obchodné meno: 
Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.
  (od: 11.11.2008)
Sídlo: 
Veľkoblahovská 23
Dunajská Streda 929 01
  (od: 11.11.2008)
IČO: 
44 455 356
  (od: 11.11.2008)
Deň zápisu: 
11.11.2008
  (od: 11.11.2008)
Právna forma: 
Akciová spoločnosť
  (od: 11.11.2008)
Predmet činnosti: 
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/
  (od: 11.11.2008)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  (od: 20.10.2011)
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  (od: 20.10.2011)
prenájom hnuteľných vecí
  (od: 20.10.2011)
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  (od: 20.10.2011)
vedenie účtovníctva
  (od: 20.10.2011)
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  (od: 20.10.2011)
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  (od: 20.10.2011)
reklamné a marketingové služby
  (od: 20.10.2011)
administratívne služby
  (od: 20.10.2011)
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  (od: 20.10.2011)
vydavateľská činnosť
  (od: 20.10.2011)
výroba tepla, rozvod tepla
  (od: 03.04.2012)
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  (od: 05.09.2012)
prevádzkovanie všeobecnej nemocnice: Ambulancie: Kardiologická ambulancia Gastroenterologická ambulancia Interná ambulancia - ústavná pohotovostná služba Chirurgická ambulancia Chirurgická ambulancia ústavná - pohotovostná služba Traumatologická ambulancia Ortopedická ambulancia Gynekologická ambulancia - ambulancia rizikovej gravidity Gynekologická ambulancia - ústavná pohotovostná služba Onkogynekologická ambulancia Neurologická ambulancia - ambulancia pre záchvatové ochorenia Neurologická ambulancia - ústavná pohotovostná služba Detská neurologická ambulancia Detská ambulancia - ústavná pohotovostná služba Neonatologická ambulancia Ambulancia detskej endokrinológie a diabetológie ORL ambulancia Foniatrická ambulancia Anesteziologicko - resuscitačná ambulancia Anesteziologicko - resuscitačná ambulancia - ústavná pohotovostná služba Pneumatologická ambulancia Ambulancia klinickej onkológie Hematologická ambulancia Ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie Ambulancia klinickej farmakológie a farmakokinetiky Oftalmologická ambulancia Angiologická ambulancia Lôžkové oddelenia: Interné oddelenie Jednotka intenzívnej starostlivosti Chirurgické oddelenie Jednotka intenzívnej starostlivosti Jednodňová ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore chirurgia Traumatologické oddelenie Jednodňová ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore traumatológia Ortopedické oddelenie Jednodňová ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore ortopédia Gynekologicko - pôrodnícke oddelenie Jednotka intenzívnej starostlivosti Jednodňová ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore gynekológia a pôrodníctvo Neurologické oddelenie Jednotka intenzívnej starostlivosti Neurologický stacionár Detské oddelenie Jednotka intenzívnej starostlivosti Novorodenecké oddelenie Geriatrické oddelenie OAIM (anesteziologicko - resuscitačné oddelenie) Fyziatricko - rehabilitačné oddelenie Otorinolaryngologické oddelenie Jednodňová ambulantná zdravotná starostlivosť v odbore otorinolaryngológia Spoločné vyšetrovacie a liečebné zložky Rádiodiagnostické oddelenie Sonografia CT pracovisko Oddelenie klinickej biochémie a hematológie Oddelenie centrálnej sterilizácie Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia Funkčná diagnostika Lekáreň Nemocničná lekáreň
  (od: 17.07.2014)
prevádzkovanie dopravnej zdravotnej služby
  (od: 17.07.2014)
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
prenájom hnuteľných vecí
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
vedenie účtovníctva
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
reklamné a marketingové služby
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
administratívne služby
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
vydavateľská činnosť
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
výroba tepla, rozvod tepla
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  (od: 17.07.2014 do: 22.06.2017)
doprava do alebo zo zdravotníckeho zariadenia
  (od: 11.11.2008 do: 16.07.2014)
prevádzkovanie všeobecnej nemocnice ambulantná a ústavná liečebná preventívna starostlivosť samostatné ambulancie: tuberkulóza a respiračné choroby, poliklinické oddelenie klinickej onkológie - 2 ambulancie, detská neurológia, endokrinológia, hematológia, angiológia, onkogynekológia, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, detská psychiatrická ambulancia, ambulancia klinickej farmakológie a farmakokinetiky, nemocničné oddelenia: interné: jednotka intenzívnej starostlivosti, muži, ženy ambulancie: gastroenterologická, kardiologická, interná, príjmová a konziliárna chirurgické: jednotka intenzívnej starostlivosti, muži, ženy, operačná sála, ambulancie: cievnej chirurgie, úrazovej chirurgie, chirurgická, príjmová a konziliárna gynekologicko-pôrodnícke: jednotka intenzívnej starostlivosti, genekológia, oddelenie rizikovej gravidity, pôrodná a operačná sála, ambulancie: rizikovej gravidity, sterility a gynekologickej endokrinológie, príjmová a konziliárna neurologické: jednotka intenzívnej starostlivosti, ženy, muži, neurologický stacionár, ambulancie: poradňa pre záchvatové ochorenia, pre cievne ochorenia mozgu, neurologická, príjmová a konziliárna detské: jednotka intenzívnej starostlivosti, detské oddelenie, novorodenecké ambulancia: detskej endokrinológie a diabetológie, detskej kardiológie, neonatológie, príjmová a konzilárna ušno-nosno-krčné (otorinolaringologické): učno-nosno-krčné, opreračná sála ambulancia: ušno-nosno-krčná, foniatrická, príjmová a konziliárna fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie: ambuliancia: príjmová a konziliárna anesteziologicko-resuscitačné ambulancia: anesteziologická a algeziologická geriatrie: klinickej farmakológie spoločné a vyšetrovacie zložky: oddelenie klinickej biochémie, rádiodiagnostické oddelenie, hematologicko-transfúzne, fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, gynekologická sonografia, funkčná diagnostika, cytológia, centrálna sterilizácia, ústavná lekáreň, rádiodiagnostické pracovisko Veľký Meder ústavná pohotovostná služba: interná, detská, gynekologicko-pôrodnícka, chirurgická, anesteziologicko-resuscitačná, učno-nosno-krčná, neurologická rýchla lekárska pomoc: vykonávanie nepravidelnej prepravy osôb podľa zákona č. 455/1991 Zb. v znení neskorších predpisov
  (od: 11.11.2008 do: 16.07.2014)
Štatutárny orgán: 
predstavenstvo
  (od: 11.11.2008)
Ing. Sylvia Bock - člen
Majstrovská 2702/3
Komárno 945 01
Vznik funkcie: 01.08.2017
  (od: 23.08.2017)
Ing. Tomáš Valaška - podpredseda
Malá Pažiť 1124/35
Veľký Kýr 941 07
Vznik funkcie: 20.01.2020
  (od: 31.01.2020)
MUDr. Radoslav Čuha , MBA, MPH - Predseda predstavenstva
Ďumbierska 34
Prešov 080 01
Vznik funkcie: 01.04.2021
  (od: 01.04.2021)
Gabriel Bárdos - člen predstavenstva
Veterná 14
Šamorín 931 01
Vznik funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 07.09.2015)
Gabriel Bárdos - člen predstavenstva
Veterná 14
Šamorín 931 01
Vznik funkcie: 13.06.2014 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Mgr. Jozef Berenyi - člen predstavenstva
Dolné Saliby 120
Dolné Saliby 925 02
Vznik funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 07.09.2015)
Mgr. Jozef Berenyi - člen predstavenstva
Dolné Saliby 120
Dolné Saliby 925 02
Vznik funkcie: 13.06.2014 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
MUDr. Jozef Bognár - člen
Jilemnického 234/29
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 29.07.2010)
MUDr. Jozef Bognár - člen
Jilemnického 234/29
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 29.07.2010)
MUDr. Peter Buliščák - člen
Gaštanový rad 4186/18
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 11.07.2011)
MUDr. Peter Buliščák - člen
Gaštanový rad 4186/18
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 29.06.2011
  (od: 12.07.2011 do: 11.07.2011)
Marek Duban - predseda
Píla 209
Častá 900 89
Vznik funkcie: 01.04.2017
  (od: 05.05.2017 do: 05.02.2018)
Marek Duban - predseda
Píla 209
Častá 900 89
Vznik funkcie: 01.04.2017 Skončenie funkcie: 24.01.2018
  (od: 06.02.2018 do: 05.02.2018)
MUDr. Vladimír Dvorový , MPH - predseda
Tichá 2265/6
Trebišov 075 01
Vznik funkcie: 24.01.2018
  (od: 06.02.2018 do: 31.03.2021)
MUDr. Vladimír Dvorový , MPH - predseda
Tichá 2265/6
Trebišov 075 01
Vznik funkcie: 24.01.2018 Skončenie funkcie: 31.03.2021
  (od: 01.04.2021 do: 31.03.2021)
Ing. Dušan Guťan - člen
Čipkárska 10
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 16.07.2014)
Ing. Dušan Guťan - člen
Čipkárska 10
Bratislava 821 09
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 16.07.2014)
JUDr. Zoltán Hájos - člen
Sándora Petofiho 4973/48
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 16.07.2014)
JUDr. Zoltán Hájos - člen
Sándora Petofiho 4973/48
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 22.07.2010 Skončenie funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 16.07.2014)
MUDr. Zoltán Horváth - člen
Blažov - Kolónia 29
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 29.07.2010)
MUDr. Zoltán Horváth - člen
Blažov - Kolónia 29
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 29.07.2010)
Ing. Martin Hrežo , FCCA, MBA - podpredseda
Dlhé Diely III 3585/1
Bratislava - Karlova Ves 841 04
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.06.2017)
Ing. Martin Hrežo , FCCA, MBA - podpredseda
Dlhé Diely III 3585/1
Bratislava - Karlova Ves 841 04
Vznik funkcie: 24.07.2015 Skončenie funkcie: 10.05.2017
  (od: 08.06.2017 do: 07.06.2017)
PhDr. József Kvarda - predseda
30
Čenkovce 930 39
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 07.09.2015)
PhDr. József Kvarda - predseda
30
Čenkovce 930 39
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Ing. Ľuboš Lopatka , PhD. - predseda
Rekreačná 6789/2
Biely Kostol 919 34
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 04.05.2017)
Ing. Ľuboš Lopatka , PhD. - predseda
Rekreačná 6789/2
Biely Kostol 919 34
Vznik funkcie: 24.07.2015 Skončenie funkcie: 31.03.2017
  (od: 05.05.2017 do: 04.05.2017)
Ing. Mgr. Róbert Mamrilla - člen
Javorova 1
Piešťany 921 01
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 14.07.2016)
Ing. Mgr. Róbert Mamrilla - člen
Javorova 1
Piešťany 921 01
Vznik funkcie: 24.07.2015 Skončenie funkcie: 04.07.2016
  (od: 15.07.2016 do: 14.07.2016)
Štefan Murárik - člen
Železničiarska 1448/41
Galanta 924 22
Vznik funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 07.09.2015)
Štefan Murárik - člen
Železničiarska 1448/41
Galanta 924 22
Vznik funkcie: 22.07.2010 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Ing. Lenka Smreková , FCCA - podpredseda
Trieda SNP 478/31
Košice - mestská časť Západ 040 11
Vznik funkcie: 11.05.2017
  (od: 08.06.2017 do: 30.01.2020)
Ing. Lenka Smreková , FCCA - podpredseda
Trieda SNP 478/31
Košice - mestská časť Západ 040 11
Vznik funkcie: 11.05.2017 Skončenie funkcie: 20.01.2020
  (od: 31.01.2020 do: 30.01.2020)
Ing. Peter Sýkora - člen
Horná 34
Šúrovce 919 25
Vznik funkcie: 09.09.2014
  (od: 04.10.2014 do: 07.09.2015)
Ing. Peter Sýkora - člen
Horná 34
Šúrovce 919 25
Vznik funkcie: 09.09.2014 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Ing. Martin Tabaček - člen
Pod Kaštieľom 745/40
Špačince 919 51
Vznik funkcie: 29.06.2011
  (od: 12.07.2011 do: 05.11.2013)
Ing. Martin Tabaček - člen
Pod Kaštieľom 745/40
Špačince 919 51
Vznik funkcie: 29.06.2011 Skončenie funkcie: 13.12.2012
  (od: 06.11.2013 do: 05.11.2013)
Ing. Martin Tabaček - člen predstavenstva
Pod Kaštieľom 40/745
Špačince 919 51
Vznik funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 03.10.2014)
Ing. Martin Tabaček - člen predstavenstva
Pod Kaštieľom 40/745
Špačince 919 51
Vznik funkcie: 13.06.2014 Skončenie funkcie: 09.09.2014
  (od: 04.10.2014 do: 03.10.2014)
Ing. Zita Ženišová - člen
Kuraľany 287
Levice 935 64
Vznik funkcie: 04.07.2016
  (od: 15.07.2016 do: 22.08.2017)
Ing. Zita Ženišová - člen
Kuraľany 287
Levice 935 64
Vznik funkcie: 04.07.2016 Skončenie funkcie: 31.07.2017
  (od: 23.08.2017 do: 22.08.2017)
Konanie menom spoločnosti: 
Vo všetkých veciach zaväzujúcich spoločnosť sú oprávnení konať a podpisovať všetci členovia predstavenstva, pričom za spoločnosť podpisujú dvaja členovia predstavenstva, z ktorých jeden musí byť predseda predstavenstva alebo podpredseda predstavenstva.
  (od: 26.09.2015)
Vo všetkých veciach zaväzujúcich spoločnosť sú oprávnení konať a podpisovať všetci členovia predstavenstva pričom za spoločnosť podpisujú dvaja členovia predstavenstva, z ktorých jeden musí byť predseda predstavenstva.
  (od: 11.11.2008 do: 25.09.2015)
Základné imanie: 
5 189 817 EUR Rozsah splatenia: 5 189 817 EUR
  (od: 18.07.2012)
2 062 693 EUR Rozsah splatenia: 2 062 693 EUR
  (od: 11.08.2009 do: 17.07.2012)
1 000 000 Sk Rozsah splatenia: 1 000 000 Sk
  (od: 11.11.2008 do: 10.08.2009)
Akcie: 
Počet: 15631
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 332 EUR
  (od: 18.07.2012)
Počet: 325
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 EUR
  (od: 18.07.2012)
Počet: 6212
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 332 EUR
  (od: 11.08.2009 do: 17.07.2012)
Počet: 309
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 1 EUR
  (od: 11.08.2009 do: 17.07.2012)
Počet: 100
Druh: kmeňové
Podoba: listinné
Forma: akcie na meno
Menovitá hodnota: 10 000 Sk
  (od: 11.11.2008 do: 10.08.2009)
Akcionár: 
Svet zdravia, a.s.
Digital Park II, Einsteinova 25
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
  (od: 01.04.2021)
Svet zdravia, a.s.
Digital Park II, Einsteinova 25
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
  (od: 03.03.2016 do: 31.03.2021)
Dozorná rada: 
MUDr. Gabriela Meszaros
102
Jurová 930 09
Vznik funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010)
Mgr. Jozef Berenyi
120
Dolné Saliby 925 02
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015)
Mgr. Ján Janovčík
Bernolákova 3
Košice 040 11
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015)
Ing. Ľubomír Tóda , ACCA
Nábrežná 1578/20
Košice - mestská časť Krásna 040 18
Vznik funkcie: 11.05.2017
  (od: 08.06.2017)
MUDr. Igor Pramuk , MPH - člen dozornej rady
Kuzmányho 5
Košice - mestská časť Staré Mesto 040 01
Vznik funkcie: 01.02.2018
  (od: 10.03.2018)
Ing. Károly Domsitz
Dlhá 65
Šamorín 931 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 29.07.2010)
Ing. Károly Domsitz
Dlhá 65
Šamorín 931 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 29.07.2010)
JUDr. Zoltán Hájos - člen dozornej rady
S. Petöfiho 48/4973
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 22.03.2016)
JUDr. Zoltán Hájos - člen dozornej rady
S. Petöfiho 48/4973
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 13.06.2014 Skončenie funkcie: 26.02.2016
  (od: 23.03.2016 do: 22.03.2016)
Ing. Augustín Hambálek
Tehelná 5709/2
Trnava 917 02
Vznik funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 07.09.2015)
Ing. Augustín Hambálek
Tehelná 5709/2
Trnava 917 02
Vznik funkcie: 22.07.2010 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Ing. Pál Keszegh
Kúpeľná 2179/42
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 16.07.2014)
Ing. Pál Keszegh
Kúpeľná 2179/42
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 16.07.2014)
PaedDr. Jozsef Menyhárt , PhD. - člen dozornej rady
Malý Forrád 1/867
Vrakúň 930 25
Vznik funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 07.09.2015)
PaedDr. Jozsef Menyhárt , PhD. - člen dozornej rady
Malý Forrád 1/867
Vrakúň 930 25
Vznik funkcie: 13.06.2014 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Mgr. Dana Miňová , PhD.
Seberíniho 5705/4
Bratislava - Ružinov 821 03
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 09.03.2018)
Mgr. Dana Miňová , PhD.
Seberíniho 5705/4
Bratislava - Ružinov 821 03
Vznik funkcie: 24.07.2015 Skončenie funkcie: 01.02.2018
  (od: 10.03.2018 do: 09.03.2018)
Mgr. Fridrich Nagy
Veľkoblahovská 1065/22
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 29.07.2010)
Mgr. Fridrich Nagy
Veľkoblahovská 1065/22
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 29.07.2010)
MUDr. Peter Ottinger
Matuškova 2156/3
Piešťany 921 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 16.07.2014)
MUDr. Peter Ottinger
Matuškova 2156/3
Piešťany 921 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 13.06.2014
  (od: 17.07.2014 do: 16.07.2014)
Ing. Péter Pázmány
Krížna 14
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 07.09.2015)
Ing. Péter Pázmány
Krížna 14
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Ing. Augustín Pullmann
Hlavná 37
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 29.07.2010)
Ing. Augustín Pullmann
Hlavná 37
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 29.07.2010)
Ing. Lenka Smreková
Trieda SNP 478/31
Košice 040 11
Vznik funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.06.2017)
Ing. Lenka Smreková
Trieda SNP 478/31
Košice 040 11
Vznik funkcie: 24.07.2015 Skončenie funkcie: 10.05.2017
  (od: 08.06.2017 do: 07.06.2017)
Ing. Daniela Šimková
Bratislavská 59
Trnava 917 02
Vznik funkcie: 11.11.2008
  (od: 11.11.2008 do: 07.09.2015)
Ing. Daniela Šimková
Bratislavská 59
Trnava 917 02
Vznik funkcie: 11.11.2008 Skončenie funkcie: 24.07.2015
  (od: 08.09.2015 do: 07.09.2015)
Soňa Fedorková
Októbrová 1512/54
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 22.07.2010 Skončenie funkcie: 31.08.2021
  (od: 13.10.2021 do: 12.10.2021)
Soňa Fedorková
Októbrová 1512/54
Dunajská Streda 929 01
Vznik funkcie: 22.07.2010
  (od: 30.07.2010 do: 12.10.2021)
Zlúčenie, splynutie, rozdelenie spoločnosti: 
Spoločnosť je právnym nástupcom v dôsledku zlúčenia
  (od: 01.08.2016)
Spoločnosť zaniknutá zlúčením, splynutím alebo rozdelením: 
SYNAPSIS V spol. s r.o.
Veľkoblahovská 1098
Dunajská Streda 929 01
  (od: 01.08.2016)
Predaj: 
Predaj časti podniku
1. Zmluva o predaji časti podniku - "Laboratórium klinickej biochémie a hematológie (Laboratórium KBH)" zo dňa 21.01.2016 uzavretá medzi Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s. a Alpha medical, s.r.o., so sídlom Záborského 2, 036 01 Martin, IČO: 31 647 758.
  (od: 26.02.2016)
Dátum aktualizácie údajov:  30.11.2021
Dátum výpisu:  01.12.2021

O obchodnom registri SR | Návod na používanie ORI | Naša adresa email
Vyhľadávanie podľa : obchodného mena | identifikačného čísla
sídla | spisovej značky | priezviska a mena osoby

Aktuálne zmeny | Oprava údajov štatutárov | Kontakty na registrové súdy
Formuláre na podávanie elektronických návrhov na zápis do OR
Zoznam osôb, ktoré môžu byť vymazané ( §768s OBZ)