Main page

BUSINESS REGISTER
ON INTERNET


Microsoft
ditec
Hewlett-Packard

Extract from the Business Register of the District Court Košice I
This extract has only indicative character and is not applicable for legal acts!

Section :  Sa Insert No.:  1758/V

Business name: 
Falck Emergency a. s. v likvidácii
  (from: 09/03/2020)
Falck Emergency a. s.
  (from: 08/18/2009 until: 09/02/2020)
Registered seat: 
Južná trieda 4B
Košice - mestská časť Juh 040 01
  (from: 09/03/2020)
Galvániho 7/D
Bratislava 821 04
  (from: 08/18/2009 until: 09/02/2020)
Identification number (IČO): 
44 906 021
  (from: 08/18/2009)
Date of entry: 
08/18/2009
  (from: 08/18/2009)
Legal form: 
Joint-stock company
  (from: 08/18/2009)
Objects of the company: 
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  (from: 08/18/2009)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
  (from: 08/18/2009)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  (from: 08/18/2009)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
  (from: 08/18/2009)
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  (from: 08/18/2009)
prenájom hnuteľných vecí
  (from: 08/18/2009)
faktoring a forfaiting
  (from: 08/18/2009)
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  (from: 08/18/2009)
finančný leasing
  (from: 08/18/2009)
vedenie účtovníctva
  (from: 08/18/2009)
činnosť podnikateľských, orgniazačných a ekonmických poradcov
  (from: 08/18/2009)
prieskum trhu a verejnej mienky
  (from: 08/18/2009)
počítačové služby
  (from: 08/18/2009)
skladovanie
  (from: 08/18/2009)
správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  (from: 08/18/2009)
administratívne služby
  (from: 08/18/2009)
reklamné a marketingové služby
  (from: 08/18/2009)
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  (from: 06/25/2014)
organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  (from: 06/25/2014)
nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  (from: 08/18/2009 until: 09/02/2020)
Management body: 
Managing board
  (from: 08/18/2009)
Lars Bjorn Heineke - prvý podpredseda predstavenstva
Ostbanegade 17
Kodaň DK-2100
Dánske kráľovstvo
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 01/09/2020)
Lars Bjorn Heineke - prvý podpredseda predstavenstva
Ostbanegade 17
Kodaň DK-2100
Dánske kráľovstvo
From: 04/01/2018 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Mgr. Viktor Gumán - tretí podpredseda
Tŕňová 9
Košice 040 01
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 05/24/2013)
Mgr. Viktor Gumán - tretí podpredseda
Tŕňová 9
Košice 040 01
From: 08/18/2009 Until: 05/13/2013
  (from: 05/25/2013 until: 05/24/2013)
Jacob Just-Bomholt - predseda predstavenstva
Sofievej 31
Hellerup DK-2900
Dánske kráľovstvo
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 01/09/2020)
Jacob Just-Bomholt - predseda predstavenstva
Sofievej 31
Hellerup DK-2900
Dánske kráľovstvo
From: 04/01/2018 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
MUDr. Jozef Karaš - druhý podpredseda
Lipová 1567/13
Stará Ľubovňa 064 01
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
MUDr. Jozef Karaš - druhý podpredseda
Lipová 1567/13
Stará Ľubovňa 064 01
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
MUDr. Jozef Karaš - druhý podpredseda predstavenstva
Lipová 1567/13
Stará Ľubovňa 064 01
From: 12/20/2010
  (from: 01/13/2011 until: 06/29/2016)
MUDr. Jozef Karaš - druhý podpredseda predstavenstva
Lipová 1567/13
Stará Ľubovňa 064 01
From: 12/20/2010 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
Ing. Ivo Krpelan - predseda
Rybná 1065/13
Praha 110 01
Česká republika
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
Ing. Ivo Krpelan - predseda
Rybná 1065/13
Praha 110 01
Česká republika
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 1065/13
Praha 110 01
Česká republika
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 1065/13
Praha 110 01
Česká republika
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 1065/13
Praha 1 110 01
Česká republika
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/23/2015)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 1065/13
Praha 1 110 01
Česká republika
From: 08/18/2009 Until: 08/18/2014
  (from: 02/24/2015 until: 02/23/2015)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 13
Praha 110 01
Česká republika
From: 01/13/2015
  (from: 02/24/2015 until: 06/29/2016)
Ing. Ivo Krpelan - predseda predstavenstva
Rybná 13
Praha 110 01
Česká republika
From: 01/13/2015 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
RNDr. Karel Matyska - druhý podpredseda predstavenstva
Renoirova 649/10
Praha 152 00
Česká republika
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
RNDr. Karel Matyska - druhý podpredseda predstavenstva
Renoirova 649/10
Praha 152 00
Česká republika
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
RNDr. Karel Matyska - druhý podpredseda predstavenstva
Renoirova 649/10
Praha 152 00
Česká republika
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 06/25/2018)
RNDr. Karel Matyska , CSc. - druhý podpredseda predstavenstva
Menclova 2469/16
Praha, Libeň 180 00
Česká republika
From: 04/01/2018
  (from: 06/26/2018 until: 11/18/2019)
RNDr. Karel Matyska , CSc. - druhý podpredseda predstavenstva
Menclova 2469/16
Praha, Libeň 180 00
Česká republika
From: 04/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Lone Holm Pedersen - tretí podpredseda predstavenstva
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Lone Holm Pedersen - tretí podpredseda predstavenstva
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/23/2015)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 08/18/2009 Until: 02/18/2014
  (from: 02/24/2015 until: 02/23/2015)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 01/13/2015
  (from: 02/24/2015 until: 06/29/2016)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 01/13/2015 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda predstavenstva
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
Ing. Slavomír Sabol - prvý podpredseda predstavenstva
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
Rasmus Kirkeby Salling - druhý podpredseda predstavenstva
Sommerstedgade 17,5
Kodaň V DK-1718
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Rasmus Kirkeby Salling - druhý podpredseda predstavenstva
Sommerstedgade 17,5
Kodaň V DK-1718
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Mgr. Michal Sýkora - tretí podpredseda predstavenstva
Pionierska 886/2
Detva 962 12
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
Mgr. Michal Sýkora - tretí podpredseda predstavenstva
Pionierska 886/2
Detva 962 12
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
Mgr. Michal Sýkora - tretí podpredseda predstavenstva
Pionierska 886/2
Detva 962 12
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 11/18/2019)
Mgr. Michal Sýkora - tretí podpredseda predstavenstva
Pionierska 886/2
Detva 962 12
From: 04/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Mgr. Ján Šteso - druhý podpredseda
Wuppertálska 53
Košice 040 23
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 01/12/2011)
Mgr. Ján Šteso - druhý podpredseda
Wuppertálska 53
Košice 040 23
From: 08/18/2009 Until: 11/09/2010
  (from: 01/13/2011 until: 01/12/2011)
Lars Tue Toftild - predseda predstavenstva
Windmühlenweg 8a
Hamburg 226 07
Nemecká spolková republika
From: 11/19/2019
  (from: 01/10/2020 until: 09/02/2020)
Lars Tue Toftild - predseda predstavenstva
Windmühlenweg 8a
Hamburg 226 07
Nemecká spolková republika
From: 11/19/2019 Until: 07/01/2020
  (from: 09/03/2020 until: 09/02/2020)
Mgr. Róbert Vizvári
Tranovského 16
Bratislava 841 02
From: 05/13/2013
  (from: 05/25/2013 until: 07/24/2013)
Mgr. Róbert Vizvári - tretí podpredseda
Tranovského 16
Bratislava 841 02
From: 05/13/2013
  (from: 07/25/2013 until: 03/19/2014)
Mgr. Róbert Vizvári - tretí podpredseda
Tranovského 16
Bratislava 841 02
From: 05/13/2013 Until: 08/15/2013
  (from: 03/20/2014 until: 03/19/2014)
Ing. Roman Závodský - tretí podpredseda
Jasná 9/A
Senec 903 01
From: 08/15/2013
  (from: 03/20/2014 until: 06/29/2016)
Ing. Roman Závodský - tretí podpredseda
Jasná 9/A
Senec 903 01
From: 08/15/2013 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
Ing. Roman Závodský - tretí podpredseda
Jasná 9/A
Senec 903 01
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
Ing. Roman Závodský - tretí podpredseda
Jasná 9/A
Senec 903 01
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
Lone Holm Pedersen
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 07/02/2020
  (from: 09/03/2020)
Acting in the name of the company: 
Každý člen predstavenstva je oprávnený konať za Spoločnosť samostatne.
  (from: 01/10/2020)
V mene spoločnosti koná ako štatutárny orgán predstavenstvo. V mene spoločnosti je oprávnený konať a podpisovať člen predstavenstva spoločne s iným členom predstavenstva, pričom členovia predstavenstva konajú a podpisujú v mene spoločnosti len v súlade s nasledovnou schémou: predseda predstavenstva je oprávnený konať a podpisovať v mene spoločnosti len spoločne s druhým podpredsedom predstavenstva alebo s tretím podpredsedom predstavenstva, alebo prvý podpredseda predstavenstva je oprávnený konať a podpisovať v mene spoločnosti spoločne s druhým podpredsedom predstavenstva alebo s tretím podpredsedom predstavenstva, alebo druhý podpredseda predstavenstva je oprávnený konať a podpisovať v mene spoločnosti spoločne s predsedom predstavenstva alebo s prvým podpredsedom predstavenstva, alebo tretí podpredseda predstavenstva je oprávnený konať a podpisovať v mene spoločnosti spoločne s predsedom predstavenstva alebo s prvým prodpredsedom predstavenstva. Podpisovanie za spoločnosť sa robí tak, že k vytlačenému alebo napísanému obchodnému menu spoločnsoti, funkcii a menu podpisujúceho sa člena predstavenstva, pripojí tento člen predstavenstva svoj podpis.
  (from: 08/18/2009 until: 01/09/2020)
Capital: 
33 800 EUR Paid up: 33 800 EUR
  (from: 08/18/2009)
Shares: 
Number of shares: 33
Type: kmeňové
Form: listinné
Form: akcie na meno
Nominal value: 1 000 EUR
  (from: 01/10/2020)
Number of shares: 8
Type: kmeňové
Form: listinné
Form: akcie na meno
Nominal value: 100 EUR
  (from: 01/10/2020)
Number of shares: 33
Type: kmeňové
Form: listinné
Form: akcie na meno
Nominal value: 1 000 EUR
Limitation of transferability of registered shares: Obmedzenie prevoditeľnosti akcií je riešené v čl. VI. bod 8 stanov spoločnosti
  (from: 08/18/2009 until: 01/09/2020)
Number of shares: 8
Type: kmeňové
Form: listinné
Form: akcie na meno
Nominal value: 100 EUR
Limitation of transferability of registered shares: Obmedzenie prevoditeľnosti akcií je riešené v čl. VI. bod 8 stanov spoločnosti
  (from: 08/18/2009 until: 01/09/2020)
Stockholder: 
Falck SK a.s.
Galvániho ul. 7/D
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 04
  (from: 01/10/2020)
Falck SK a.s.
Galvaniho 7/D
Bratislava 821 04
  (from: 08/18/2009 until: 02/22/2010)
Supervisory board: 
Lars Bjorn Heineke
Aurehojvej 13, st.
Hellerup DK-2900
Dánske kráľovstvo
From: 11/19/2019
  (from: 01/10/2020)
Lars Tue Toftild
Windmühlenweg 8a
Hamburg 226 07
Nemecká spolková republika
From: 07/02/2020
  (from: 09/03/2020)
Anders Erik Boesgaard
Englodden 9
Valby 2500
Dánske kráľovstvo
From: 07/02/2020
  (from: 09/03/2020)
Jesper Aunbol - druhý podpredseda dozornej rady
Hegnsgardvej 9
Arre 6818
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Jesper Aunbol - druhý podpredseda dozornej rady
Hegnsgardvej 9
Arre 6818
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Morten Blaabjerg - tretí podpredseda dozornej rady
Skovbrynet 18
Bagsvard DK-2880
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Morten Blaabjerg - tretí podpredseda dozornej rady
Skovbrynet 18
Bagsvard DK-2880
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Roman Iro - prvý podpredseda
Dialničná 3
Trnava - Modranka 917 05
From: 02/11/2010
  (from: 02/23/2010 until: 10/08/2014)
Roman Iro - prvý podpredseda
Dialničná 3
Trnava - Modranka 917 05
From: 02/11/2010 Until: 10/01/2014
  (from: 10/09/2014 until: 10/08/2014)
Ing. Ivana Košútová
Amurská 8
Košice 040 12
From: 12/16/2015
  (from: 01/27/2016 until: 06/29/2016)
Ing. Ivana Košútová
Amurská 8
Košice 040 12
From: 12/16/2015 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
Ing. Ivana Košútová
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
Ing. Ivana Košútová
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
Ing. Ivana Košútová - tretí podpredseda dozornej rady
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
Ing. Ivana Košútová - tretí podpredseda dozornej rady
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
Ing. Ivana Košútová - tretí podpredseda dozornej rady
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 06/25/2018)
Ing. Ivana Košútová - tretí podpredseda dozornej rady
Bernatovská 1616/1
Košice - mestská časť Krásna 040 18
From: 04/01/2018 Until: 04/30/2018
  (from: 06/26/2018 until: 06/25/2018)
Ing. Ivo Krpelan - druhý podpredseda dozornej rady
Rybná 1065/13
Praha 1 110 01
Česká republika
From: 05/01/2018
  (from: 06/26/2018 until: 11/18/2019)
Ing. Ivo Krpelan - druhý podpredseda dozornej rady
Rybná 1065/13
Praha 1 110 01
Česká republika
From: 05/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 06/25/2018)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 04/01/2018 Until: 04/30/2018
  (from: 06/26/2018 until: 06/25/2018)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 05/01/2018
  (from: 06/26/2018 until: 11/18/2019)
Jiří Matyska - predseda dozornej rady
Nad Šárkou 2069/25
Praha 160 00
Česká republika
From: 05/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Jacob Thang Nielsen - prvý podpredseda dozornej rady
Humleageren 4
Koge DK-4600
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Jacob Thang Nielsen - prvý podpredseda dozornej rady
Humleageren 4
Koge DK-4600
Dánske kráľovstvo
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
JUDr. Monika Novotná
Majakovského 11
Prešov 080 01
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
JUDr. Monika Novotná
Majakovského 11
Prešov 080 01
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
JUDr. Monika Novotná
Majakovského 11
Prešov 080 01
From: 12/16/2015
  (from: 01/27/2016 until: 06/29/2016)
JUDr. Monika Novotná
Majakovského 11
Prešov 080 01
From: 12/16/2015 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
JUDr. Monika Novotná - druhý podpredseda dozornej rady
Záborské 291
Záborské 082 53
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
JUDr. Monika Novotná - druhý podpredseda dozornej rady
Záborské 291
Záborské 082 53
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
JUDr. Monika Novotná - druhý podpredseda dozornej rady
Záborské 291
Záborské 082 53
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 06/25/2018)
JUDr. Monika Novotná - druhý podpredseda dozornej rady
Záborské 291
Záborské 082 53
From: 04/01/2018 Until: 04/30/2018
  (from: 06/26/2018 until: 06/25/2018)
Ing. Slavomír Sabol - tretí podpredseda dozornej rady
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 05/01/2018
  (from: 06/26/2018 until: 11/18/2019)
Ing. Slavomír Sabol - tretí podpredseda dozornej rady
Slovenská 90
Prešov 080 01
From: 05/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Mgr. Ing. Rudolf Sivák
Plánky 52
Bratislava 841 06
From: 10/01/2014
  (from: 10/09/2014 until: 06/29/2016)
Mgr. Ing. Rudolf Sivák
Plánky 52
Bratislava 841 06
From: 10/01/2014 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
Mgr. Ing. Rudolf Sivák
Plánky 52
Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
Mgr. Ing. Rudolf Sivák
Plánky 52
Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica 841 06
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava 821 03
From: 02/12/2015 Until: 05/26/2016
  (from: 06/30/2016 until: 06/29/2016)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 05/27/2016
  (from: 06/30/2016 until: 03/16/2017)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 05/27/2016 Until: 03/03/2017
  (from: 03/17/2017 until: 03/16/2017)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - predseda
Andreja Mráza 1
Bratislava 821 03
From: 02/11/2010
  (from: 06/25/2014 until: 02/23/2015)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - predseda
Andreja Mráza 1
Bratislava 821 03
From: 02/11/2010 Until: 02/11/2015
  (from: 02/24/2015 until: 02/23/2015)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - predseda
Andreja Mráza 1
Bratislava 821 03
From: 02/12/2015
  (from: 07/01/2015 until: 06/29/2016)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 03/04/2017
  (from: 03/17/2017 until: 05/29/2018)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 03/04/2017 Until: 03/31/2018
  (from: 05/30/2018 until: 05/29/2018)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 04/01/2018
  (from: 05/30/2018 until: 06/25/2018)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Andreja Mráza 3157/1
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 03
From: 04/01/2018 Until: 04/30/2018
  (from: 06/26/2018 until: 06/25/2018)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Sedmokráskova 16100/7
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 07
From: 05/01/2018
  (from: 06/26/2018 until: 11/18/2019)
JUDr. Radoslava Sláviková Geržová - prvý podpredseda dozornej rady
Sedmokráskova 16100/7
Bratislava - mestská časť Ružinov 821 07
From: 05/01/2018 Until: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 11/18/2019)
Mgr. Radoslava Sláviková Geržová - predseda
Andreja Mráza 1
Bratislava 821 03
From: 02/11/2010
  (from: 02/23/2010 until: 06/24/2014)
JUDr. Radoslava Slávíková Grežová - predseda
Andreja Mráza 1
Bratislava 821 03
From: 02/12/2015
  (from: 02/24/2015 until: 06/30/2015)
Lars Tue Toftild - predseda dozornej rady
Windmühlenweg 8a
Hamburg 226 07
Nemecká spolková republika
From: 08/08/2019
  (from: 11/19/2019 until: 01/09/2020)
Lars Tue Toftild - predseda dozornej rady
Windmühlenweg 8a
Hamburg 226 07
Nemecká spolková republika
From: 08/08/2019 Until: 11/18/2019
  (from: 01/10/2020 until: 01/09/2020)
Jacob Just-Bomholt
Sofievej 31
Hellerup DK-2900
Dánske kráľovstvo
From: 11/19/2019 Until: 07/01/2020
  (from: 09/03/2020 until: 09/02/2020)
Jacob Just-Bomholt
Sofievej 31
Hellerup DK-2900
Dánske kráľovstvo
From: 11/19/2019
  (from: 01/10/2020 until: 09/02/2020)
Lone Holm Pedersen
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 11/19/2019 Until: 07/01/2020
  (from: 09/03/2020 until: 09/02/2020)
Lone Holm Pedersen
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 11/19/2019
  (from: 01/10/2020 until: 09/02/2020)
Jesper Aunbol
Lindegade 1
Aarre 6818
Dánsko
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/22/2010)
Jesper Aunbol - tretí podpredseda
Lindegade 1
Aarre 6818
Dánsko
From: 08/18/2009
  (from: 02/23/2010 until: 02/23/2015)
Jesper Aunbol - tretí podpredseda
Lindegade 1
Aarre 6818
Dánsko
From: 08/18/2009 Until: 08/18/2014
  (from: 02/24/2015 until: 02/23/2015)
Jesper Aunbol - tretí podpredseda
Lindegade 1
Aarre 6818
Dánske kráľovstvo
From: 01/13/2015
  (from: 02/24/2015 until: 01/26/2016)
Jesper Aunbol - tretí podpredseda
Lindegade 1
Aarre 6818
Dánske kráľovstvo
From: 01/13/2015 Until: 12/16/2015
  (from: 01/27/2016 until: 01/26/2016)
Anders Delcomyn Larsen - druhý podpredseda
Mlehusvej 11
Vestbjerg 9380
Dánsko
From: 08/18/2009 Until: 08/15/2013
  (from: 03/20/2014 until: 03/19/2014)
Anders Delcomyn Larsen - druhý podpredseda
Mlehusvej 11
Vestbjerg 9380
Dánsko
From: 08/18/2009
  (from: 02/23/2010 until: 03/19/2014)
Anders Delcomyn Larsen
Mlehusvej 11
Vestbjerg 9380
Dánsko
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/22/2010)
Thomas Hinrichsen
Carl Th. Zahles Gade 12, 1. th.
Copenhagen S 2300
Dánsko
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/22/2010)
Thomas Hinrichsen
Carl Th. Zahles Gade 12, 1. th.
Copenhagen S 2300
Dánsko
From: 08/18/2009 Until: 02/11/2010
  (from: 02/23/2010 until: 02/22/2010)
Poul Erbo Mortensen
Strandparken 45
Roskilde DK-4000
Dánske kráľovstvo
From: 08/15/2013
  (from: 03/20/2014 until: 01/26/2016)
Poul Erbo Mortensen
Strandparken 45
Roskilde DK-4000
Dánske kráľovstvo
From: 08/15/2013 Until: 12/16/2015
  (from: 01/27/2016 until: 01/26/2016)
Jorn Zielke
Atzucat Porta Coeli 18
Pucol ( Valencia ) 465 30
Španielsko
From: 08/18/2009
  (from: 08/18/2009 until: 02/22/2010)
Jorn Zielke
Atzucat Porta Coeli 18
Pucol ( Valencia ) 465 30
Španielsko
From: 08/18/2009 Until: 02/11/2010
  (from: 02/23/2010 until: 02/22/2010)
Voluntary liquidation: 
Date of entry into voluntary liquidation: 09/01/2020
  (from: 09/03/2020)
 Liquidators:
Lone Holm Pedersen
Islands Brygge 77c, 4 tv
Kodaň S DK-2300
Dánske kráľovstvo
From: 09/01/2020
  (from: 09/03/2020)
Acting of (voluntary) liquidator in the name of company: Za Spoločnosť koná a podpisuje likvidátor samostatne, a to tak, že k napísanému alebo vytlačenému názvu Spoločnosti pripojí svoj vlastnoručný podpis.
  (from: 09/03/2020)
Other legal facts: 
Spoločnosť bola založená zakladateľskou listinou spísanou formou notárskej zápisnice N 99/2009, Nz 24765/2009 dňa 22.7.2009 v zmysle príslušných ustanovení z.č. 513/1991 Zb. Obchodný zákonník.
  (from: 08/18/2009)
Notárska zápisnica č. N 52/2010, Nz 4515/2010, NCRls 4615/2010 zo dňa 11.02.2010 osvedčujúca priebeh valného zhromaždenia.
  (from: 02/23/2010)
Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 20.12.2010.
  (from: 01/13/2011)
Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 13.05.2013.
  (from: 05/25/2013)
Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 15.08.2013.
  (from: 03/20/2014)
Zápisnica z mimoriadného valného zhromaždenia zo dňa 04.06.2014 vo forme Notárskej zápisnice N 494/2014, Nz 21290/2014, NCRIs 21702/2014.
  (from: 06/25/2014)
Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 29.09.2014.
  (from: 10/09/2014)
Zápisnica z mimoriadneho valného zhromaždenia zo dňa 13.01.2015.
  (from: 02/24/2015)
Zápisnica zo zasadnutia mimoriadneho valného zhromaždenia spoločnosti zo dňa 16.12.2015.
  (from: 01/27/2016)
Zápisnica z mimoriadeho valného zhomaždenia zo dňa 26.05.2016
  (from: 06/30/2016)
Zápisnica z valného zhromaždenia zo dňa 03.03.2017.
  (from: 03/17/2017)
Sale of an enterprise: 
Predaj časti podniku
Zmluva o predaji časti podniku zo dňa 22.7.2020
  (from: 09/03/2020)
Date of updating data in databases:  06/30/2022
Date of extract :  07/03/2022

Searching by : business name | identification number
registered seat | registration number | name of a person